• Informacje na temat:

  ron silver

Artykuły na temat: ron silver
 • Ben Affleck ponownie za kamerą?

  Pomiędzy Benem Affleckiem a wytwórnią Warner Bros. Pictures trwają rozmowy dotyczące nowego thrillera akcji "Line of Sight". Gwiazdor nie tylko zagrałby w nim główną rolę, ale także został reżyserem i jednym z producentów.

 • Harris i Harrelson strażakami

  Ed Harris ( "Godziny" , "Piękny umysł" ) i Woody Harrelson ( "Kumpel do bicia" , "Kraina Hi-Lo" ) wystąpią w filmie "3000 Degrees", którego bohaterami będą strażacy. Na fotelu reżysera zasiądzie Danny Boyle, twórca horroru s-f "28 dni później" ).

 • Kinowe hity lata w Polsce

  Daniel Craig i Harrison Ford jako kowboje walczący z kosmitami oraz Owen Wilson i Carla Bruni w Paryżu, w filmie Woody'ego Allena - m.in. tych aktorów polska publiczność zobaczy na ekranach kin w lipcu i sierpniu.

 • Paul Mazursky w Warszawie

  1 lipca do Warszawy przyjedzie Paul Mazursky, amerykański reżyser polskiego pochodzenia, autor takich filmów, jak "Kobieta niezamężna" czy "Moskwa nad rzeką Hudson" . Reżyser będzie gościem trwającego obecnie w Warszawie Festiwalu New New Yorkers. Organizatorem imprezy jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce i Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Kapitan Phillips" i "Wyścig" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 2 i 3 listopada, we wszystkich kinach sieci Multikino i wybranych Cinema City będzie można obejrzeć przedpremierowo dramat biograficzny "Kapitan Phillips", z Tomem Hanksem w tytułowej roli oraz inspirowany faktami "Wyścig", o rywalizacji dwóch słynnych kierowców Formuły 1. Oba filmy będą miały premierę 8 listopada.

 • Tom Hanks najpotężniejszy w Hollywood

  Jak co roku branżowy magazyn Entertainment Weekly opracował listę najbardziej wpływowych i najpotężniejszych osobistości amerykańskiego show biznesu. Pozycję lidera zajął hollywoodzki gwiazdor Tom Hanks. Aktor wyprzedził Stevena Spielberga i Mela Gibsona. Jedynymi kobietami, które znalazły się w pierwszej dziesiątce notowania są Julia Roberts i Oprah Winfrey.

 • Kino w rajtuzach

  Obrzydliwe i niesmaczne, rozkosznie głupie i absurdalnie śmieszne. Nie znają tabu, szargają świętości, gardzą hollywoodzkim zadęciem. Parodie filmowe mają swą publiczność - nie za szeroką, za to wierną i oddaną.

 • Ogłoszono nominacje do Emmy Awards

  Filmowe gwiazdy, między innymi Brad Pitt, Kenneth Branagh, Jim Broadbent i Susan Sarandon, zostali nominowani do tegorocznych nagród Emmy, honorujących telewizyjne dokonania. Brad Pitt zyskał uznanie za występ w serialu "Przyjaciele" ("Najlepszy gościnny występ aktora w serialu komediowym").