• Informacje na temat:

  ronaldo cristiano i jego dziewczyna

Artykuły na temat: ronaldo cristiano i jego dziewczyna
 • Dziewczyna Ronaldo w filmie o Herkulesie

  Modelka Irina Shayk, prywatnie partnerka piłkarskiego wirtuoza, Cristiano Ronaldo, zadebiutowała w filmie. Zobaczymy ją w produkcji "Herkules" u boku gwiazdora kina akcji, Dwayne'a Johnsona.

 • Cristiano Araújo nie żyje. Brazylijski gwiazdor miał 29 lat

  ...24 czerwca w wypadku samochodowym zginął brazylijski wokalista Cristiano Araújo wraz ze swoją dziewczyną. Prawdopodobnie para nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.

 • Co Clooney wie o bunga bunga?

  Prawnicy Silvio Berlusconiego powołali na świadków aktora George'a Clooneya i piłkarza Cristiano Ronaldo. Gwiazdor kina i sportowiec będą zeznawać w sprawie włoskiej seks afery zwanej "Bungagate". Premier Włoch jest oskarżony o seks z nieletnią.

 • Paulina Chylewska: Serce mi mięknie

  ...przybić piątkę? - Całkiem niedawno, bo w ubiegłym roku przyleciał do Polski Ronaldo, ale nie Cristiano tylko ten prawdziwy... Ronaldo Luis Nazario de Lima, z którym miałam przyjemność prowadzić(...), staramy się aktywnie spędzać czas z dziewczynami. Dużo się ruszamy. Cieszę się, że można już jeździć rowerem bez groźby mandatu. Czy w TVP, a teraz w Polsacie w redakcji sportowej są rzutki, mini kosz...

 • Filmowa wizja futbolu

  ...realizacja. Oglądając go, można się przekonać, że piłkarze (m.in. Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney czy Fabio Cannavaro) całkiem nieźle sprawdzają się w roli aktorów. A jeśli są dodatkowo prowadzeni(...) z rodzicami przeprowadza się do Anglii. Według jej tradycyjnej rodziny głównymi celami życiowymi Jess mają być: nauka hinduskiej kuchni i poślubienie miłego hinduskiego chłopca. Dziewczyna woli jednak...