• Informacje na temat:

  ronnie spector

Artykuły na temat: ronnie spector
 • Była żona Phila Spectora: On wciąż mi to robi

  40 lat po rozstaniu z żoną Ronnie Spector odsiadujący karę więzienia producent Phil Spector wciąż zabrania jej wykonywać na koncertach utwory jego autorstwa.

 • Ronnie Spector, znana w latach 60. jako członkini żeńskiego tria The Ronettes, a przede wszystkim jako małżonka legendarnego producenta Phila Spectora, po 10 latach milczenia postanowiła przypomnieć o sobie fanom. Wokalistka weszła do studia nagraniowego, w którym zarejestruje materiał na nowy album.

 • Phil Spector zapłaci The Ronettes

  Legendarny rockowy producent Phil Spector, twórca słynnej "ściany dźwięku", będzie musiał zapłacić popularnej w latach 60. żeńskiej grupie The Ronettes trzy miliony dolarów. Sąd apelacyjny w Nowym Jorku uznał, że Spector oszukiwał zespół i nie płacił mu należnych pieniędzy przez blisko 40 lat!

 • David Bowie: We wrześniu nowa płyta

  "Reality" - taki tytuł będzie nosił jubileuszowy, 25. album w dyskografii Davida Bowiego. Płyta ma się ukazać we wrześniu, a niedługo potem wokalista rusza na promujące go światowe tournee.

Wideo na temat: ronnie spector
 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...