• Informacje na temat:

  rooney po przeszczepie

Artykuły na temat: rooney po przeszczepie
 • Znany piłkarz miał przeszczep włosów

  Piłkarz Manchesteru United, Wayne Rooney , wyraził swoją radość z udanego przeszczepu włosów. Jak zdradził za pośrednictwem swojego profilu na portalu Twitter, zabieg wykonał w jednej z najlepszych londyńskich klinik.

 • Rockman kpi z przeszczepu włosów piłkarza

  Znany z zespołów Oasis i Beady Eye wokalista Liam Gallagher naśmiewa się z piłkarza Wayne'a Rooneya.

Wideo na temat: rooney po przeszczepie
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Panaceum

  Główną bohaterką filmu Stevena Soderbergha jest Emily Hawkins (Rooney Mara), młoda kobieta z problemami, której mąż (Channing Tatum) właśnie wyszedł z więzienia. Cierpiąca na liczne lęki Emily dostaje od swojego psychiatry (Jude Law) nowy lek, który ma pomóc jej normalnie funkcjonować. Wkrótce okazuje się, że środek wywołuje niespodziewane skutki uboczne.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).