• Informacje na temat:

  rosati 2012

Artykuły na temat: rosati 2012
 • Co łączy Dorocińskiego i Rosati?

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński ponownie spotkali się na planie, tym razem na planie filmu "Obława". On z pistoletem w dłoni, ona z... apteczką. Właśnie zakończył się pierwszy etap zdjęć do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza. Film trafi do kin jesienią 2012 roku.

 • Weronika Rosati: Mam swój świat

  ...- Zależy mi na tym, żeby wierzyli we mnie ludzie, którzy widzieli moją pracę (...) Jeśli ktoś sugeruje się tylko tym, co piszą plotkarskie portale, to jego opinia jest dla mnIe nieobiektywna i nieuczciwa - mówi Weronika Rosati, którą możemy obecnie oglądać w amerykańskim serialu "Luck".

 • Dorociński w wojennym thrillerze

  Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati i Andrzej Zieliński to odtwórcy głównych ról w "Obławie". Zdjęcia do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza rozpoczęły się dzisiaj w nowosądeckim Rytrze.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • "Obława": Wojenny western po polsku

  ...- Tu każdy jest na tropie każdego, siatka wzajemnych [międzyludzkich] powikłań jest mięsem tej historii - tłumaczy Marcin Krzyształowicz, reżyser wojennego thrillera "Obława", który jesienią 2012 powinien trafić do polskich kin.

 • Moda kocha futbol

  ...12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • GFF: "Jesteś Bogiem" na otwarcie

  Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida otworzy 37. Gdynia Film Festival. Wyczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika jest jednym z 13 tytułów, które w Konkursie Głównym festiwalu zawalczą o prestiżowe Złote Lwy.

 • Riya Sokół całkiem naga w teledysku "Awaken as Love"

  Work" miała dostać od samej Kate Bush. To właśnie w teledysku do "Woman's Work" całowała się z Weroniką Rosati. Sprawdź tekst utworu "Woman's Work" w serwisie Teksciory.pl! Jej występ w  "X Factorze" (wiosna 2012 r.) był jednak rozczarowaniem. "Będę cię pamiętał do końca życia" - komentował wówczas Kuba Wojewódzki , ale tak jak pozostali jurorzy ( Tatiana Okupnik i  Czesław Mozil...

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Radwańska, Weronika Rosati, Anja Rubik, Katarzyna Zielińska, Ewa Chodakowska. Natomiast z Piotrem Adamczykiem rywalizowali: Marcin Bosak, Rafał Brzozowski, Maciej Dowbor, Robert Lewandowski, Grzegorz(...) zysk z SMS-ów wydawnictwo Edipresse przekaże na rzecz funduszu stypendialnego podopiecznych Fundacji Przyjaciółka. Dzięki edycji 2012, aż 12 utalentowanych młodych ludzi z rodzin zastępczych i domów...

 • "Obława": Czas wojny

  ...) oraz Weronika Rosati (sanitariuszka Pestka). Każda kreacja odbija się tu w innej postaci, wielowymiarowość bohaterów "Obławy" zawdzięcza wiele zarówno chronologicznym woltom, które komplikują psychologię protagonistów, jak i samym aktorom, grającym najlepsze partie w karierze (Rosati, Bohosiewicz, także Stuhr). Ale "Obława" broni się przede wszystkim jako oryginalne, konsekwentnie zrealizowane kino...

Zdjęcia na temat: rosati 2012