• Informacje na temat:

  rosati i tede

Artykuły na temat: rosati i tede
 • Na początku w ich romans nikt nie chciał uwierzyć, natomiast kiedy wszyscy zaczęli się przyzwyczajać do tego dziwnego związku, postanowili się rozstać. "Kulturalnie podziękowałem Weronice za współpracę" - powiedział raper Tede (30 l.) o sposobie zakończenia związku z aktorką, Weroniką Rosati (22 l., "Pitbull" ).

 • Weronika Rosati i Marcin Dorociński: Najtrudniejsza scena erotyczna

  ...-letnią wówczas Weroniką Rosati. - Takie sceny są w ogóle bardzo trudne, bo strasznie ciężko w nich o prawdę - mówił po premierze. - Weronika jest dla mnie obca, ja dla niej... Na szczęście Patryk(...) się - tłumaczył Dorociński. Rok po filmowym "Pitbullu" Rosati zagrała w filmie "Inland Empire" słynnego reżysera Davida Lyncha. Co prawda aktorka otrzymała niewielką rolę kurtyzany, ale miała okazję...

 • Upokarzana przez ekspartnerów

  Dlaczego mężczyźni, z którymi Weronika Rosati się rozstała, publicznie z niej szydzą? Czy nie mogą pogodzić się z jej odejściem? A może jest jakaś inna przyczyna?

 • Festiwal festiwalem, ale nad morzem można również odpocząć. Korzystają z tego polskie gwiazdy filmowe i fotoreporterzy, którzy wiernie im w tym odpoczynku towarzyszą. Tak więc wiadomo już, że Magdalena Cielecka spaceruje z Andrzejem Chyrą a Weronika Rosati (22 l.) tęskni za swoim chłopakiem.

 • Szczęście z grania

  Kilka dni temu na ekrany kin weszła znakomita "Obława" Marcina Krzyształowicza. Krytycy nie ustają w zachwytach - również nad rolą Pestki granej przez Weronikę Rosati. - Jestem szczęśliwa, że(...) festiwalu w Gdyni "Obława" zdobyła Srebrne Lwy. Jak zdradził agent Rosati, za swoją rolę Weronika zebrała sporo gratulacji, pojawiły się też luźne propozycje zawodowe. To nie pierwszy raz, kiedy mówi się...

Dyskusje na temat: rosati i tede