• Informacje na temat:

  rosati scena

Artykuły na temat: rosati scena
 • Weronika Rosati: Włoski i szpagat

  W środowy wieczór, podczas relacji na żywo na Instagramie, Weronika Rosati opowiedziała fanom o kulisach pracy na planie serialu "Zawsze warto". Zdradziła, że musiała zimą pływać w basenie na świeżym powietrzu i że Julia Wieniawa rozśmieszała ją podczas kręcenia poważnych scen. Aktorka powiedziała też, co robi podczas kwarantanny i w jakim języku mówi jej córeczka Elizabeth.

 • Weronika Rosati i Marcin Dorociński: Najtrudniejsza scena erotyczna

  Aktorski duet zagrał ekranową parę w głośnym "Pitbullu" Patryka Vegi. Najtrudniejsza była dla nich scena erotyczna.

 • Michael Douglas chwali Rosati

  ...iż scena z jej udziałem trwa dłużej niż zakładali twórcy. Dodatkowo gwiazdor wymyślił bohaterce Rosati ekranowe imię, zwracając się w pewnej chwili do granej przez nią postaci Veronica. Tak już(...)W "Last Vegas" u boku Michaela Douglasa, Roberta De Niro, Morgana Freemana i Kevina Kleina pojawiła się polska aktorka. Spore emocje wzbudza scena w nocnym klubie, w której uczestniczy Weronika...

 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

 • Weronika Rosati "czarną wdową"

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko.

 • Weronika Rosati: Czekałam na taką rolę

  Weronika Rosati zagrała jedną z głównych ról w najnowszym filmie Marcina Krzyształowicza "Obława". "Czekałam na taką rolę" - wyznała artystka, która w tym filmie wcieliła się w przeżywającą dramat sanitariuszkę.

 • Rosati u boku Sharon Stone

  ...17 czerwca na ekranach kin zagości europejska superprodukcja zatytułowana "Spisek". W filmie zobaczymy debiutującą w wysokobudżetowym kinie akcji Weronikę Rosati, która w obrazie Jerome'a Salle'a wystąpiła u boku samej Sharon Stone!

 • Rosati nie chciała tam zagrać...

  Weronika Rosati, czyli Rojza z "Czasu honoru" i Naomi z serialu "Luck", coraz lepiej radzi sobie w Hollywood, ale nie przyjmuje wszystkich ról, jakie proponują jej amerykańcy producenci. Niedawno zrezygnowała z udziału w jednym z najpopularniejszych tasiemców świata!

 • Dorociński i Rosati w zagranicznych hitach

  Dwie europejskie produkcje z polskimi aktorami można oglądać od piątku na ekranach kin. O ile w "Kobiecie, która pragnęła mężczyzny" Marcin Dorociński gra pierwszoplanową rolę, o tyle kreacja Weroniki Rosati w "Spisku" jest już wybitnie epizodyczna,

 • Weronika Rosati: Mam swój świat

  ...- Zależy mi na tym, żeby wierzyli we mnie ludzie, którzy widzieli moją pracę (...) Jeśli ktoś sugeruje się tylko tym, co piszą plotkarskie portale, to jego opinia jest dla mnIe nieobiektywna i nieuczciwa - mówi Weronika Rosati, którą możemy obecnie oglądać w amerykańskim serialu "Luck".

Zdjęcia na temat: rosati scena
Wideo na temat: rosati scena
 • Trudna scena

  Rosati opowiada o najtrudniejszej scenie do zagrania w serialu "Majka".

 • Rosati o rozbieranej scenie

  Weronika Rosati opowiada o rozbieranej scenie, którą zagrała w serialu "Luck".

 • Udział w rozbieranej scenie

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

Dyskusje na temat: rosati scena