• Informacje na temat:

  rosati starszy

Artykuły na temat: rosati starszy
 • "Zawsze warto": Weronika Rosati znów jest zakochana?

  Weronika Rosati, czyli mecenas Marta Kulesza z "Zawsze warto" i Anka Waszkiewicz z "M jak miłość", nie ma szczęścia do facetów... Wszyscy, z którymi do tej pory była związana, okazali się niegodni jej miłości! Dziś jednak nad głową aktorki znów świeci słońce. Gwiazda nowego serialu Polsatu jest ponoć po raz kolejny zakochana i po raz kolejny wierzy, że wreszcie spotkała "tego jedynego"!

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • "Belle Epoque": Weronika Rosati wkrótce zostanie... żoną!

  Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z "Belle Epoque", lada moment stanie na ślubnym kobiercu i przysięgnie dozgonną miłość i wierność swemu ukochanemu Robertowi, z którym spotyka się od roku...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • ​"Diagnoza": Weronika Rosati odlicza dni do porodu w... Los Angeles

  Weronika Rosati, czyli Beata Leśniewska z "Diagnozy", odlicza dni do porodu. Aktorka właśnie poleciała do Los Angeles... Właśnie tam za niespełna miesiąc przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko!

 • Specjalność Weroniki Rosati

  Weronika Rosati postanowiła przerwać milczenie i udzieliła szczerego wywiadu prasie.

 • Weronika Rosati ma problemy w związku? Jej facet jest zazdrosny!

  Jeden z tygodników donosi, że nowy facet Weroniki Rosati (32 l.), Robert Śmigielski (50 l.), obawia się, iż aktorka wda się w romans z kolegą z pracy!

 • Weronika Rosati w serialu "Ojciec Mateusz"

  Weronika Rosati jako "czarna wdowa"? W takim wcieleniu zobaczymy aktorkę w 107. odcinku piątej transzy "Ojca Mateusza".

 • Weronika Rosati i Robert Śmigielski: tygodnik rozpisuje się o ich ślubie

  Weronika Rosati (33 l.) i Robert Śmigielski (50 l.) szykują się do ślubu? Taka informacja pojawiła się ostatnio w mediach. Uroczystość ma być niewielka, ale za to bardzo elegancka. Zapewne aktorka zaplanuje wszystko tak, że będzie jak z bajki! Zakochani spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu i wygląda na to, że bardzo się kochają!

 • Weronika Rosati w "Hotelu 52"

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

Zdjęcia na temat: rosati starszy
Dyskusje na temat: rosati starszy
 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati jest ofiarą przemocy domowej!

  Nie wierzę . Dziwne ,że każdy partner o niebo starszy zawsze winny . Tylko Weronika taka niewinna ...

 • Re: "M jak miłość": Trochę przyjaźń, trochę miłość

  Zacznijcie pokazywać prawdziwe zycie i jak powinno się postepowac z takimi panienkami..... żeby młodzi ludzie czegos się nauczyli.... zona ma być zona a nie zmeczona glowa boli w modym wieku? młodej imponuje starszy facet ok dla faceta zabawić się i kopa żeby poczula, lecz w tych czasach baba bez cnoty to normalne!!! stary ja miał i inny stary co tam takie osoby jak ,,rosati ,, się promuje

 • Re: Prywatnie Natalia Oreiro jest żoną...

  Nie tylko Rosati lubi starszych. No i co z tego-a to coś złego?Bo wydaje mi się, że wręcz przeciwnie..mam 28 lat, a mój mąż jest 15 lat odemnie starszy....Jest gorszy bo jest starszy?..idz się leczyć, bo masz coś nie chalo z głową!!!!