• Informacje na temat:

  roseanne aktorka

Artykuły na temat: roseanne aktorka
 • Roseanne Barr twierdzi, że pandemia koronawirusa to spisek przeciwko seniorom

  Popularna niegdyś aktorka, która w tym roku skończy 68 lat, ma w czasie przymusowej izolacji mnóstwo czasu na myślenie. Jednym z owoców jej refleksji nad światem jest sugestia, że pandemia koronawirusa jest wynikiem celowego działania, które ma na celu wyeliminowanie osób starszych i przejęcie ich majątków.

 • Serial "Roseanne" zawieszony po rasistowskim wpisie gwiazdy show

  Telewizja ABC zdecydowała się na zawieszenie produkcji serialu "Roseanne". To reakcja na rasistowski wpis gwiazdy show, Roseanne Barr, która na Twitterze w niewybredny sposób obraziła byłą doradczynię prezydenta Baracka Obamy, Valerie Jarrett.

 • Serial "Roseanne" wraca po ponad 20 latach

  W powracającym na emisję po ponad 20 latach komediowym serialu "Roseanne" tytułowa bohaterka będzie zwolenniczką prezydenta Donalda Trumpa - ujawniła odtwórczyni głównej roli Rosseane Barr.

 • Roseanne Barr: Bijatyka z Billem Cosbym?

  Komediowa aktorka Roseanne Barr (znana w Polsce dzięki popularnemu serialowi "Roseanne") wywołała poruszenie na Twitterze umieszczając zdjęcie swojej pokiereszowanej twarzy oraz sugerując, że to efekt "bijatyki z Billem Cosbym".

 • Zmarła aktorka Shelly Winters

  Amerykańska aktorka Shelley Winters ( "Lolita" , "Dziennik Anny Frank", "Oddział Delta" ), dwukrotna zdobywczyni Oscara, zmarła w sobotę, 14 stycznia, w wieku 85 lat w ośrodku medycznym w Kalifornii - poinformowała rzeczniczka ośrodka.

 • Linda Perry zaręczona z aktorką

  Znana kompozytorka i producentka Linda Perry planuje ślub z Sarą Gilbert. Aktorka (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu") przyjęła oświadczyny byłej wokalistki 4 Non Blondes.

 • Dina Merrill nie żyje. Aktorka miała 93 lata

  Amerykańska aktorka Dina Merrill zmarła w poniedziałek, 22 maja, w wieku 93 lat - poinformowała rodzina artystki.

 • Linda Perry wzięła ślub z Sarą Gilbert

  Rok po zaręczynach ślub wzięły znana kompozytorka, producentka, była wokalistka 4 Non Blondes Linda Perry i aktorka Sara Gilbert (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu").

 • "Lady Bird": Wchodzenie w dorosłość

  ...- Laurie Metcalf ("Roseanne", "Krzyk 2", "Teoria wielkiego podrywu"), która za swą rolę otrzymała nominację do Oscara. Obraz spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, zarówno wśród krytyków, jak i widzów(...) za jeden z najbardziej "świeżych" i oryginalnych głosów w amerykańskim kinie. Aktorka i reżyserka nie ukrywała, że scenariusz filmu bazuje na jej osobistych doświadczeniach. I właśnie ten wątek...

 • Gwiazdor serialu stracił rolę z powodu obraźliwych tweetów

  ...wznowienia serialu "Roseanne" po tym, jak występująca w nim Roseanne Barr porównała doradczynię prezydenta Obamy do małpy. Za kilka homofobicznych tweetów Kavin Hart stracił posadę gospodarza ceremonii...

Zdjęcia na temat: roseanne aktorka
Dyskusje na temat: roseanne aktorka
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Roseanne"

  Dan Conner'a podziwiam, że w świecie showbiznesu jest żonaty aż 23 lata :) świetnie, oby byli ze sobą do końca :) szacun! Paul Newman byl ze swoja zona, Joanne Woodward (rowniez aktorka), 50 lat :)