• Informacje na temat:

  rosyjska gimnastyczka

Artykuły na temat: rosyjska gimnastyczka
 • "Over the Limit" Marty Prus na 58. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  ...w dzieciństwie była członkiem grupy gimnastycznej klubu sportowego IKS AWF w Warszawie, udało się wniknąć do zamkniętego świata i pokazać niełatwe relacje pomiędzy gimnastyczkami oraz ich trenerkami...

 • Marta Prus: Najtrudniej się nie poddawać

  W filmie dokumentalnym "Over the Limit" Marta Prus zagląda za kulisy świata gimnastyki artystycznej. Przedstawiając historię 20-letniej Rosjanki Margarity Mamun podczas przygotowań do olimpiady w Rio de Janeiro, opowiada także o morderczych metodach szkoleniowych, które stosują jej trenerki. - Film obejrzały gimnastyczki z wielu krajów i żadna z nich nie była zszokowana tym, co zobaczyła. Zszokowani są ludzie spoza świata sportu - przekonuje reżyserka.

 • Ukraińskie symbole seksu ratują świat

  ...i Anastasiya poświęciły wiele czasu na przygotowania do nagrania klipu. Wspólnie z reżyserem teledysku - Sergeiem Tkachenko pracowały nad scenariuszem. Profesjonalna gimnastyczka i lekkoatletka - Anastasiya...

 • "Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence agentką

  "Czerwona jaskółka” to ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Grana przez Jennifer Lawrence Dominika Jegorowa zmuszona zostaje do przyjęcia roli "jaskółki", uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Jej pierwszym celem okazuje się agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

 • 8. Festiwal Filmów Polskich "Wisła"

  W kinie Studia Filmowego "Tadżykfilm" w Duszanbe rozpocznie się 3 lipca 8. Festiwal Filmów Polskich "Wisła". Widzowie zobaczą siedem filmów fabularnych, film dokumentalny oraz etiudy ze Studia Munka i Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.

 • "Over the Limit" : Znaleźć samą siebie

  Dokumentalny debiut Marty Prus konsekwentnie zarysowuje ostry kontrast między wyobrażeniami o sukcesie, a brutalną konfrontacją z jego realiami. Wszyscy wiemy, że sport niesie ze sobą szczytne idee. Coraz częściej możemy jednak spotkać się z zatraceniem i zaślepieniem wybitnych jednostek w idei bycia najlepszym.

 • "Over the Limit" Marty Prus z główną nagrodą festiwalu Off Cinema

  Reżyserka filmu "Over the Limit" Marta Prus zdobyła Złoty Zamek, główną nagrodę 22. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych Off Cinema w Poznaniu.

 • 6 września rozpoczyna się Bytom Film Festival

  Warsztaty, prelekcje, pokazy filmowe i spotkania z twórcami złożą się na Bytom Film Festival, który rozpocznie się w najbliższy czwartek, 6 września, i potrwa do soboty. Impreza odbędzie się już po raz czwarty, jest dedykowana nie tylko filmowcom, ale też piszącym i mówiącym o kinie.

 • ​"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego ze Złotym Gronem Lubuskiego Lata Filmowego

  Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał główną nagrodę 47. Lubuskiego Lata Filmowego. W sobotni wieczór, 30 czerwca, na scenie amfiteatru w Łagowie ogłoszono wyniki tegorocznych konkursów tego najstarszego w Polsce festiwalu filmowego - poinformował PAP dyrektor festiwalu Andrzej Kawala.

 • Laureaci 58. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  W sobotę, 2 czerwca, w wypełnionej po brzegi sali kina Kijów.Centrum poznaliśmy laureatów 58. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego.