• Informacje na temat:

  rosyjski idol

Artykuły na temat: rosyjski idol
 • "Na Wspólnej": Propozycja od gwiazdy

  Gdy Hebel (Tadeusz Huk) zapyta Sandrę (Michalina Robakiewicz) i Michela (Mariusz Ochociński), czy chcą wystąpić przed koncertem znanej piosenkarki - Nataszy Morozowej, małżonkowie z radością przyjmą propozycję, zwłaszcza, że dowiedzą się od Ryszarda, że Natasza sama ich zaprosiła. W roli Morozowej wystąpi 29-letnia piosenkarka pochodzenia rosyjskiego Sasha Strunin, uczestniczka "Idola". Kiedy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • "rodzinka.pl": Brat Adama Zdrójkowskiego rusza na podbój show-biznesu!

  ..."rodzince.pl" wyrósł na idola nastolatek, Kuba zrezygnował z aktorstwa i cały swój czas poświęcił nauce. Dopiero pod koniec ubiegłego roku zdecydował się - po pięcioletniej przerwie od grania - wrócić(...) wtedy zagrał, była przedostatnią w jego dotychczasowej karierze.  Dwa lata później wcielił się jeszcze w Andrzeja w rosyjskim serialu historycznym "Jedynka", po czym zrezygnował z aktorstwa. Adam...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • ​Angielskiego nauczył się w 12 miesięcy!

  Daniel Olbrychski nauczył się języka rosyjskiego. Uwielbiał piosenki Bułata Okudżawy oraz Włodzimierza Wysockiego i bardzo chciał wiedzieć, o czym śpiewają jego idole. - Po latach poznałem obu osobiście i zaprzyjaźniłem się z nimi - mówi aktor. Do nauki języka rosyjskiego Daniel Olbrychski zasiadał tym chętniej, że fascynowała go rosyjska poezja, więc uznał, że najlepiej ją zrozumie, jeśli nie...

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Serialowy przewodnik

  .... Wojtek jest zazdrosny o idola Malwiny. Śmiałek ma dość tego, że świat Aurelii od wczoraj kręci się tylko wokół Cypriana Novaka. Mirka nie rozumie, dlaczego Patrycja koresponduje z niedoszłym...

 • Ich Troje lepsi od Idoli

  Pomimo iż w sierpniu na sklepowych półkach pojawiła się składanka z piosenkami finalistów programu "Idol" i niemal od razu doczekała się statusu Złotej Płyty, nie udało jej się jednak zdobyć szczytu listy najpopularniejszych w Polsce albumów. W drugim miesiącu wakacji, podobnie jak w lipcu, najchętniej kupowanym albumem było wydawnictwo "Po piąte... a niech gadają" zespołu Ich Troje.

 • Otwierają klub z rosyjskim disco

  Niemiecki przebój filmowy "Russendisko" już w lipcu trafi na ekrany polskich kin. W tym dystrybuowanym także w Chinach i Rosji obrazie, gra idol nastolatek znad Renu - Matthias Schweighofer.

 • Krakowskie spotkania z kinem rosyjskim

  15 i 16 kwietnia w Krakowskim Centrum Kinowym ARS odbędą się "Spotkania z kinem rosyjskim". W ramach imprezy zaprezentowane zostaną filmy "Lermontow" w reżyserii Nikołaja Burlajewa oraz "Cielec" Aleksandra Sokurowa. Specjalnymi gośćmi spotkań będą reżyserzy obu produkcji.