• Informacje na temat:

  rosyjskie agencje

Artykuły na temat: rosyjskie agencje
 • Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo

  Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro zdecydowała się złożyć wniosek o rosyjskie obywatelstwo – poinformowała agencja TASS.

 • Agencje prasowe o Andrzeju Wajdzie

  Światowe agencje prasowe informują w poniedziałek o śmierci Andrzeja Wajdy, przypominając jego twórczość i biografię. AFP nazywa go "piewcą trudnej polskiej historii, której umiał nadać uniwersalny wymiar", a Kyodo przypomina, że Wajdę wiele łączyło z kulturą Japonii.

 • Rosyjski aktor Aleksiej Dewotczenko, krytyk Putina, nie żyje

  ..."Są powody, by przypuszczać, że śmierć artysty ma charakter kryminalny" - powiedziało zbliżone do śledztwa źródło, na które powołują się rosyjskie agencje. Dewotczenko był znany z ról w kilku popularnych serialach i występów w uznanym Moskiewskim Akademickim Teatrze Artystycznym. Pisząc o okolicznościach odnalezienia ciała, rosyjskie agencje powołują się na dwie wersje. Według pierwszej, aktora...

 • Gwiazdy w rosyjskiej produkcji

  Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" ), Rutger Hauer ( "Niebezpieczny umysł" ) i Armand Assante ( "Striptease" ) wystąpią w rosyjskim filmie sensacyjnym "Mirror Wars". Produkcja będzie anglojęzyczna, a jej reżyserem został debiutujący w tej roli Wasilij Cziginski.

 • Soulfly: Rosyjski incydent

  Zdaniem rosyjskiego promotora trasy, firmy "FreeLee Management", 29 kwietnia, podczas, gdy grupa wsiadała na pokład, mając odlecieć z Moskwy od Władywostoku, Walery Kan - lokalny członek parlamentu w mieście Ussuryjsk - usiłował zabrać pasierbicę Cavalery Roxannę do biznesowej klasy samolotu. Rosyjski parlamentarzysta podszedł do żony Maxa Glorii Cavalery (menedżerki Soulfly) i Roxanny...

 • "Pokłosie" w rosyjskich kinach

  Federacji Rosyjskiej Władimirowi Putinowi, powstała w 2012 roku w wybudowanej w 1927 roku zajezdni autobusowej w centrum Moskwy. Budynek ten rosyjskie władze pod koniec lat 90. przekazały społeczności...

 • Rosyjska wersja wojny w Gruzji

  Film akcji "Olympus Inferno" ukazujący rosyjską wersję wojny w Gruzji po raz pierwszy pokazano w niedzielę w rosyjskiej telewizji. Nakręcono go w ramach rządowej kampanii wspierania filmów patriotycznych - relacjonuje we wtorek agencja AP.

 • Rosyjski aktor gra Jana Pawła II

  W Rzymie nakręcono zdjęcia do włoskiego filmu o papieżu Janie Pawle II, którego gra znany rosyjski aktor Aleksiej Guskow. Reżyserem filmu, który powstaje w wersji anglojęzycznej, jest Włoch Andrea Porporati - pisze w piątek agencja ITAR-TASS.

 • Do rosyjskich księgarń trafi "Wywiad z Władimirem Putinem" Olivera Stone'a

  ...oświadczył też, że władze rosyjskie nie planują ograniczania przepływu kapitałów i wywozu kapitałów zagranicę. "Nie podejmowaliśmy takich działań i nie zamierzamy ich podejmować" - powiedział(...) Zjednoczonych w telewizji kablowej Showtime. Prawa do emisji filmu w Rosji nabył pierwszy program telewizji rosyjskiej. Oliver Stone (ur. 15 września 1946 r. w Nowym Jorku) jest amerykańskim...

 • Eurowizja 2016: Skandal z rosyjską delegacją. O co chodzi?

  Głosy oddane przez Anastasiyę Stotskayą z rosyjskiej delegacji na Eurowizję zostały unieważnione. Urodzona na Ukrainie wokalistka i aktorka w internecie opublikowała wideo pokazujące obrady podczas kostiumowej próby przed pierwszym półfinałem na tegorocznej Eurowizji.

Dyskusje na temat: rosyjskie agencje