• Informacje na temat:

  rosyjskie gwiazdy

Artykuły na temat: rosyjskie gwiazdy
 • Kinga Rusin: "Rosyjska dziennikarka" na imprezie z gwiazdami

  Popularny magazyn "People" wykorzystał zdjęcie, które Kinga Rusin zrobiła sobie z Adele na oscarowym afterparty. Fotografia znajdowała się na profilu instagramowym dziennikarki. Główną bohaterką miała być Adele, ale podpis, jaki zaserwowali Amerykanie pod zdjęciem, w Polsce stał się anegdotą.

 • Rosyjski krytyk wybiera

  ...teoretyków filmu i krytyków filmowych za książkę "Tylko 33. Gwiazdy światowej reżyserii filmowej" W sekcji "Warszawska Euforia" znajdą się filmy rosyjskie ostatnich lat, pokazywane i nagradzane na(...) Jewgienija Wołomina - to poetycki obraz poświecony ludziom żyjącym na styku granic dwóch kultur: sowieckiej i współczesnej. W kraju trwa właśnie wymiana starych sowieckich paszportów na nowe - rosyjskie...

 • Zmarła gwiazda kina rosyjskiego

  Ludmiła Gurczenko, wielka gwiazda kina radzieckiego i rosyjskiego, zmarła w środę, 30 marca, na atak serca - podały rosyjskie media. Miała 75 lat. Występowała w ponad 80 filmach najsławniejszych reżyserów rosyjskich.

 • Gwiazdy w rosyjskiej produkcji

  Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" ), Rutger Hauer ( "Niebezpieczny umysł" ) i Armand Assante ( "Striptease" ) wystąpią w rosyjskim filmie sensacyjnym "Mirror Wars". Produkcja będzie anglojęzyczna, a jej reżyserem został debiutujący w tej roli Wasilij Cziginski.

 • Soundedit 2020: Marc Almond gwiazdą festiwalu

  ...chwilę mieszkał w Moskwie, gdzie tworzył wraz z rosyjskim muzykiem Andriejem Samsonowem projekt "Heart on Snow" . Ich muzyka to utwory dedykowane ludowi rosyjskiemu, inspirowane folkiem i romansami...

 • Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo

  Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro zdecydowała się złożyć wniosek o rosyjskie obywatelstwo – poinformowała agencja TASS.

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  ..., Cannes, Ostendzie, Sopocie, Opolu, Kołobrzegu, Zielonej Górze. German była wręcz uwielbiana w ZSRR, gdzie nagrała cztery płyty po rosyjsku. Zawsze przyznawała, że piosenki rosyjskie są jej bardzo(...)". Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Rosyjskie "Biesy" Wajdy w Polsce

  Sowriemiennik sprzed sześciu lat. - Jest kilka zmian, ale nie są one zasadnicze. Podstawowe role są takie same, m.in. Igora Kwaszy - mówiła. - To wielkie gwiazdy rosyjskiego teatru - powiedział...

 • Włodzimierz Wysocki i Marina Vlady: Rosyjski bard i francuska gwiazda

  To była miłość od pierwszego wejrzenia, o jakiej czyta się w książkach. Trudna, ale namiętna, bo Wysocki wszystko robił z pasją – kochał, śpiewał i pił. Niestety, uczucie do żony przegrało z nałogiem.

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej z laureatem Eurowizji

  Agnieszka Włodarczyk, Iwona Węgrowska, Magda Femme i grupa Video to niektórzy wykonawcy, którzy wezmą udział w konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca).

Zdjęcia na temat: rosyjskie gwiazdy
Dyskusje na temat: rosyjskie gwiazdy
 • Re: Gwiazdy polskich seriali urodzone za wschodnią granicą

  Nie masz czego żałować. Moja bratowa Rosjanka nie dość, że brzydka to ma też paskudny charakter. Nawet jej wnuczki mówią jak dziadek mógł z taką babcią tyle lat wytrzymać. Była też słodka jak miód, ale tylko do ślubu bo chciała się wydostać z dolnego Śląska do miasta, potem całe życie pokazywała i pokazuje co potrafi. Inga to nie bardzo rosyjskie imię.