• Informacje na temat:

  rowan atkinson

Artykuły na temat: rowan atkinson
 • 62-letni Rowan Atkinson będzie ojcem po raz trzeci!

  Znany z roli "Jasia Fasoli" Rowam Atkinson (62 l.) niebawem po raz trzeci zostanie ojcem. Jego partnerka Louise Ford (33 l.) jest w ósmym miesiącu ciąży.

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Rowan Atkinson (62 l.) przez 25 lat był mężem Sunsety Sastry. W 2015 roku wyszło na jaw, że aktor zostawił żonę dla sporo młodszej aktorki Louisy Ford (33 l.). Para cały czas tworzy szczęśliwy związek i nie kryje się już ze swoim uczuciem. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na spacerze z pupilem. Ładnie razem wyglądają?

 • Rowan Atkinson rozwodzi się

  Odtwórca roli Jasia Fasoli, brytyjski aktor Rowan Atkinson, rozwodzi się z żoną - makijażystką Sunetrą Sastry. Para jest małżeństwem od 23 lat.

 • Rowan Atkinson rozwiódł się z żoną po 24 latach małżeństwa! Ma już nową sporo młodszą kobietę

  To, o czym mówiono od dawna, stało się faktem. Rowan Atkinson (60 l.), znany głównie z roli Jasia Fasoli, rozwiódł się z żoną. Podobno zostawił ją dla dużo młodszej aktorki.

 • Rowan Atkinson atakuje!

  Rowan Atkinson, czyli popularny Jaś Fasola, zagra w kontynuacjach swoich dwóch wielkich przebojów kinowych: "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm" i "Johnny English" . Aktor zawarł już odpowiednie porozumienie z wytwórnią Working Title, w której powstaną oba filmy. Jeden z planowanych obrazów ma znaleźć się w kinach w 2005 roku, drugi nieco później.

 • Jaś Fasola rozwodzi się. Dla młodszej!

  Rowan Atkinson (59 l.), brytyjski komik znany z roli Jasia Fasoli, po 23 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną.

 • Atkinson znów w teatrze

  Aktor komediowy Rowan Atkinson wystąpi w teatralnej produkcji na West Endzie "Oliver!".

 • Jaś Fasola to pirat drogowy!

  Rowan Atkinson, znany widzom z roli Jasia Fasoli, jest fanem motoryzacji. Aktor ma szczególne zamiłowanie do drogich modeli sportowych samochodów. Nie jest to jednak odwzajemniona miłość...

 • Koniec Jasia Fasoli!

  Rowan Atkinson ogłosił koniec filmów o Jasiu Fasoli. "Nie chcę grać go ani w telewizji, ani w kinie" - wyjaśnił aktor w wywiadzie dla włoskiego pisma "Gente".

Zdjęcia na temat: rowan atkinson
Wideo na temat: rowan atkinson
 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Zanim zasnę

  Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku. Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy...

Dyskusje na temat: rowan atkinson