• Informacje na temat:

  rozdania latin

Artykuły na temat: rozdania latin
 • Jennifer Lopez zachwycała na gali Billboard Latin Music Awards

  ...27 kwietnia w Miami na Florydzie odbyła się gala Billboard Latin Music Awards. Najjaśniej na ceremonii rozdania jednych z najważniejszych nagród muzyki latynoskiej błyszczała Jennifer Lopez.

 • Billboard Latin Music Awards 2018: Niepokonane "Despacito" i nowy utwór Jennifer Lopez

  W czwartek 26 kwietnia w Las Vegas odbyła się ceremonia rozdania nagród Billboard Latin Music Awards. Największym wygranym wieczoru okazał się Daddy Yankee. Kto jeszcze triumfował na gali?

 • Wręczono Latin Grammy Awards

  Kolumbijski wokalista i kompozytor Juanes został największym zwycięzcą podczas tegorocznej uroczystości rozdania nagród Latin Grammy Awards, która odbyła się w środę, 3 września, w Miami. Triumfował on we wszystkich pięciu kategoriach, w których został wcześniej nominowany.

 • Shakira odwołuje swój udział w galach Latin Grammy i AMA

  Z "powodów osobistych" Shakira nie pojawi się w Las Vegas i Los Angeles, gdzie miała być jedną z gwiazd ceremonii rozdania latynoskich Grammy i American Music Awards.

 • Billboard Music Awards 2020: Gala rozdania nagród przełożona

  Gala rozdania muzycznych nagród Billboard została przełożona na inny termin z powodu pandemii.

 • Latin Grammy 2016: Triumf Shakiry, pocałunek Marca Anthony’ego i Jennifer Lopez

  ...osobiście nie odebrała Shakira, która z powodu kłopotów zdrowotnych syna musiała odwołać swój występ na Latin Grammy. "Będę duchowo towarzyszyć Carlosowi Vivesowi , świętując ten niesamowity rok, który...

 • Shakira rozda 40 milionów

  Shakira przekaże 40 milionów dolarów na odbudowę terenów dotkniętych klęskami żywiołowymi. Pieniądze będą oficjalnie pochodzić od Fundacji Solidarności Ameryki Łacińskiej (Latin America For Solidarity Foundation), którą wokalistka założyła wspólnie z Gabrielem Garcią Marquezem. Pomoc finansowa ma już swoich odbiorców. Będą nimi głównie ofiary trzęsienia ziemi w Peru oraz huraganu w Nikaragui...

 • Latynoskie nagrody MTV: Strach przed huraganem

  Huragan "Wilma", zbliżający się do wybrzeży Ameryki Środkowej, spowodował, że szefowie telewizji MTV zdecydowali się przyspieszyć galę rozdania nagród MTV Video Music Awards Latin America. Uroczystość odbędzie się w Meksyku w środę, 19 października, dzień wcześniej niż to było pierwotnie planowane.

 • W Miami rozdano nagrody MTV Latin Awards. Największym triumfatorem został meksykański zespół Molotov, który otrzymał aż cztery statuetki. Niewiele gorzej wypadła pochodząca z tego samego kraju wokalistka Natalia Lafourcade, która zwyciężyła w trzech kategoriach.

 • Shakira: Latynoskie nominacje

  W czwartek, 1 września, ogłoszono listę nominacji do 4. edycji MTV Video Music Awards Latin America. Nagrody dla latynoskich artystów zostaną rozdane 20 października w Meksyku. Najwięcej nominacji, aż sześć, otrzymała kolumbijska wokalistka Shakira.