• Informacje na temat:

  rozdania telekamer

Artykuły na temat: rozdania telekamer
 • Rozdano Telekamery 2005

  Aktorzy Małgorzata Kożuchowska i Witold Pyrkosz znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji nagród magazynu "Tele Tydzień" - Telekamery 2005. Gościem specjalnym zakończonej w Warszawie w poniedziałek wieczorem (24 stycznia) gali rozdania statuetek była amerykańska aktorka, Daryl Hannah.

 • Poprowadzą Telekamery

  Tegoroczną galę rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" 2010 poprowadzą Katarzyna Pakosińska, pierwsza dama polskiego kabaretu oraz aktor Robert Gonera. Jedyną transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać 25 stycznia od godziny 20.00 na stronach INTERIA.PL.

 • Telekamery od kuchni

  W poniedziałek, 7 lutego, poznamy laureatów 14. Telekamer "Tele Tygodnia". Z tej okazji prezentujemy garść telekamerowych ciekawostek.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamera dla złej kobiety?

  ..."Nie liczę na wysokie miejsce" - mówi Urszula Grabowska, która za rolę Sylwii Sztern w "Tylko miłość" zdobyła nominację do tegorocznej Telekamery. Aktorka zdradza w rozmowie z INTERIA.TV, jaką sukienkę szykuje na poniedziałkową ceremonię rozdania Telekamer i dlaczego ostatnio szyła kostium niedźwiedzia.

 • "Barwy szczęścia" z Telekamerą

  Ilona Łepkowska ma szczęście do Telekamer. Po "M jak miłość", jej kolejny serial triumfuje w rozdaniu nagród "Tele Tygodnia". "Barwy szczęścia" zdobyły 193 157 głosów i zostały najpopularniejszym seriale m obyczajowym minionego roku.

 • Telekamery 2016: Martyna Wojciechowska osobowością roku

  Martyna Wojciechowska zwyciężyła w kategorii osobowość telewizyjna i odebrała Telekamerę Tele Tygodnia podczas 19. edycji popularnego plebiscytu. Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • Dla kogo muzyczna Telekamera?

  Andrzej Piaseczny czy Ewa Farna? A może weterani - Budka Suflera? Są też czarne konie - Afromental i Sasha... O tym, kto zdobędzie statuetkę Telekamery dla najlepszego muzycznego wykonawcy przekonamy się dziś (25 stycznia) wieczorem. O godzinie 20 rozpoczyna się uroczysta gala Telekamer.

Zdjęcia na temat: rozdania telekamer
Wideo na temat: rozdania telekamer
 • Telekamery 2019: Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o serialu "Ojciec Mateusz"

  "Ojciec Mateusz" został uznany za najlepszy serial ubiegłego roku. Podczas rozdania Telekamer na nasze pytania odpowiedziały gwiazdy produkcji, Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński. Dlaczego ekipa "Ojca Mateusza" czuje się już jak rodzina, jak wiele znaczy dla nich otrzymana nagroda? Zobaczcie!

 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.

 • Grażyna Torbicka o konflikcie z Kuźniarem! "Sam się prosił"

  Grażyna Torbicka odniosła się do incydentu, który miał miejsce podczas rozdania tegorocznych Telekamer. Przypomnijmy, że Jarek Kuźniar podczas swojej przemowy stwierdził, że ładnie "ładnie w tej TVP" i "poleca się przy okazji"! Jego wypowiedź natychmiast przerwała Torbicka oznajmiając, że "wszystkie miejsca są zajęte"! W rozmowie z Patoletą dziennikarka stwierdza, że Jarek "sam się prosił" o taką

Dyskusje na temat: rozdania telekamer
 • Re: Serialowy armagedon! Produkcja wszystkich seriali TVP wstrzymana do odwołania...

  M jak miłość (ang. Name of love) – serial emitowany w TVP2 od 2000 roku. Parodia serialu „D jak dekiel”. Niezwykle skomplikowana psychologicznie fabuła opiewa dzieje prastarej rodziny Mostowiaków i ich krzywe perypetie. Produkcja od początku cieszy się dużym powodzeniem, co męczy już powoli aktorów grających w serialu, gdyż jedyne przerwy przewidziane są na uroczystość rozdania „Telekamer”.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Ten casting to chyba tylko pro forma. Wiadomo od rozdania Telekamer, kto jest najbardziej wyczekiwany, najbardziej lubiany i najbardziej kochany przez telewidzów zwłaszcza w takich rolach. mogę mu zaśpiewać "...Baw mnie , przytul i baw mnie... Na mnie rzucił dzisiaj czar..." wiadomo Filip Bobek