• Informacje na temat:

  rozdanie nagród 2010

Artykuły na temat: rozdanie nagród 2010
 • Rozdano Fryderyki

  W poniedziałek (19 kwietnia) rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej - Fryderyki 2010. Ze względu na katastrofę w Smoleńsku, w miejsce gali odbył się koncert "Fryderyk 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku".

 • Orły 2015 rozdane!

  ...tegorocznej edycji Orłów został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego . Opowieść o profesorze Zbigniewie Relidze zdobyła 7 nagród, w tym za najlepszy film. "Miasto 44" Jana Komasy otrzymało 4 Orły. "Jack(...) nadszedł już czas nagród za osiągnięcia życia. Dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie, choć orłem to ja już nie jestem. Orzeł to ptak drapieżny, od dzisiaj będę go mógł odważnie trzymać w dłoni. Raz...

 • Młode Kadry: Rozdano nagrody

  ...7 równorzędnych nagród głównych przyznano twórcom uczestniczącym w zakończonym w sobotę w Płocku 5. Światowym Festiwalu Filmów Studenckich Młode Kadry 2010. W konkursie wzięło udział 50 obrazów z 22 krajów.

 • W Krakowie rozdano nagrody!

  ...scenie kina Kijów.Centrum 6 czerwca 2010 roku stanęło ponad 20 laureatów regulaminowych i pozaregulaminowych nagród lub ich reprezentantów, a Krakowski Festiwal Filmowy wkroczył w kolejne półwiecze...

 • Oscary 2010: Oficjalny plakat

  Kilka dni temu poznaliśmy listę nominowanych w tym roku do Oscara. Teraz Amerykańska Akademia Filmowa ujawniła oficjalny plakat tegorocznej edycji prestiżowych nagród.

 • Oscary 2010 na żywo w Canal+

  W nocy z 7 na 8 marca 2010 Canal+ jako jedyna polska stacja telewizyjna przeprowadzi transmisję z 82. gali wręczenia Oscarów 2010. Wcześniej stacja przygotuje weekend specjalny z filmowymi premierami.

 • Oscary 2010: Dawid czy Goliat?

  Oscarami. Od 1948 roku tylko sześciu laureatów nagród Stowarzyszenia Reżyserów Amerykańskich nie powtórzyło sukcesu podczas oscarowej gali. "The Hurt Locker" to portret żołnierzy na wojnie w Iraku(...) 37. rozdania nagród Annie Awards. Jego twórca, Pete Docter, odebrał także statuetkę dla najlepszego reżysera. Nominację do Oscara w kategorii "najlepszy film" odbieram jako zwrócenie uwagi członków...

 • Lady Gaga zdradziła, dlaczego założyła sukienkę z mięsa

  Słynną i zarazem kontrowersyjną kreację z mięsa Lady Gaga założyła w 2010 roku na rozdanie MTV Video Music Awards. W jednym z wywiadów wokalistka opowiedziała o tym, co skłoniło ją do tak drastycznego kroku.

 • MTV VMA: Negliż, skandale i kontrowersje. Co działo się w poprzednich latach?

  Rozdanie nagród MTV VMA, mimo że prestiżem nie może konkurować z chociażby ceremonią przyznana statuetek Grammy, od wielu lat cieszy się zainteresowaniem gwiazd, mediów oraz telewidzów. Być może ogromna popularność związana jest z oczekiwaniem na różnego rodzaju incydenty,

 • Jennifer Hudson jako Aretha Franklin w filmie "Respect". Zobacz zwiastun

  Poświęcony artystce nazywanej "Królową soulu" film biograficzny "Respect" trafi do amerykańskich kin na Boże Narodzenie tego roku. W roli Arethy Franklin wystąpi w nim Jennifer Hudson. Podczas rozdania nagród BET Awards (nagrody przyznawane od 2001 roku przez amerykańską telewizję BET - Black Entertainment Television) zaprezentowany został zwiastun nadchodzącego filmu.

Zdjęcia na temat: rozdanie nagród 2010