• Informacje na temat:

  rozdanie nagród grammy

Artykuły na temat: rozdanie nagród grammy
 • Zbojkotują Grammy?

  Trwający w Hollywood strajk scenarzystów może także wpłynąć na galę rozdania Grammy, nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego.

 • Wypasione Grammy

  Organizatorzy tegorocznego rozdanie nagród Grammy, które odbędzie się w niedzielę, 13 lutego, zadbali o niesamowitą oprawę ceremonii. Na imprezie wystąpi kilkunastu nominowanych wykonawców, którzy w finale zaśpiewają wspólnie piosenkę z repertuaru grupy The Beatles.

 • Rita Ora zdradziła, że miała problemy z kreacją na Grammy

  Po tym, jak Bebe Rexha poirytowana skrytykowała projektantów, którzy nie chcieli stworzyć dla niej kreacji na rozdanie Grammy, głos zabrała inna popularna wokalistka – Rita Ora przyznając, że również miała z tym problemy.

 • Rozdano Grammy

  Zeppelin. Część krytyków od dłuższego czasu narzeka na gigantomanię nagród Grammy (rozbudowane kategorie, coraz więcej nagród "technicznych" - dla inżynierów dźwięku, osób zajmujących się remiksami(...) galerię zdjęć z wręczenia nagród Grammy .

 • Lady Gaga uczci pamięć Davida Bowiego podczas rozdania nagród Grammy

  Ekscentryczna wokalistka Lady Gaga wykona podczas ceremonii rozdania nagród Grammy utwór będący hołdem dla zmarłego niedawno Davida Bowiego - poinformowali we wtorek (2 lutego) organizatorzy. Prestiżowe nagrody Grammy są odpowiednikiem Oscarów w muzyce rozrywkowej.

 • Bebe Rexha jest za gruba? Projektanci nie chcą jej ubrać na Grammy

  Zdenerwowana wokalistka Bebe Rexha ujawniła niedawno, że wielu projektantów mody, do których zwróciła się z prośbą o stworzenie kreacji na tegoroczne rozdanie nagród Grammy, odmówiło jej twierdząc, że jest za gruba.

 • Michael Jackson: Nie zjawi się na rozdaniu nagród Grammy

  Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, ostatecznie nie weźmie udziału w tegorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy, która odbędzie się w nocy ze środy, 27 lutego, na czwartek, 28 lutego, naszego czasu, w Staples Center w Los Angeles. Jak na razie nie wiadomo, czy wokalista sam zrezygnował, czy też w ogóle nie został na imprezę zaproszony.

 • Superjedynki 2005 rozdane!

  W sobotę, 11 czerwca, po godzinie 22.30 zakończyło się rozdanie prestiżowych nagród "Superjedynki". Kolejną nagrodę na 42. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej zgarnęła Monika Brodka, którą uznano tym razem najlepszą debiutantką.

 • Grammy 2019: Metalowe nominacje

  Poznaliśmy zespoły nominowane do tegorocznych nagród Grammy w metalowej kategorii.

 • Ariana Grande nie wystąpi na gali rozdania Grammy. Co z Taylor Swift, Lady Gagą i BTS?

  W niedzielę 10 lutego najważniejsze wydarzenie w branży muzycznej - Grammy 2019. Jest to nie tylko gala rozdania prestiżowych statuetek, ale też show podczas którego prezentują się największe gwiazdy. Okazuje się, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom imprezy nie pojawi się Ariana Grande.

Dyskusje na temat: rozdanie nagród grammy
 • Re: "Zoom na miasto": Odcinek 261.

  Ciekawa jestem, który z idealnie wyglądających twórców tego portalu popełnił ten tytuł? Macie taką władzę jako media i co z tym robicie? Piętnujecie kilka kilogramów więcej a promujecie pustostan i goliznę (rozdanie nagród grammy). Żenujące. Nawet już więcej nie chce mi się pisać...