• Informacje na temat:

  rozdanie złotych globów

Artykuły na temat: rozdanie złotych globów
 • Ricky Gervais na Złotych Globach: Kontrowersyjne żarty

  Tegoroczną galę rozdania Złotych Globów już po raz piąty poprowadził brytyjski komik Ricky Gervais. Jak tym razem poradził sobie w roli gospodarza?

 • Chet Haze przypomniał o sobie na Złotych Globach. Co słychać u syna Toma Hanksa?

  Syn Toma Hanksa, Chet Hanks, w środowisku hiphopowym przedstawiający się jako Chet Haze, przypomniał o sobie podczas gali Złotych Globów, podczas której odebrał nagrodę za całokształt twórczości.

 • Sacha Baron Cohen zaprasza Sarę Palin na rozdanie Złotych Globów

  Po ogłoszeniu nominacji do Złotych Globów wiele gwiazd przeżyło jeden z najmilszych poranków w swoim życiu. Niektóre z nich podzieliły się swoim szczęściem z fanami i mediami. Wśród wielu wypowiedzi najbardziej wyróżniała się ta Sachy Barona Cohena. Kontrowersyjny komik nie przepuścił okazji, że by komuś dopiec.

 • Znamy datę Złotych Globów 2021

  ...28 lutego 2021 roku odbędzie się 78. ceremonia rozdania Złotych Globów. Poprowadzą ją Tina Fey i Amy Poehler. Zwykle Złote Globy rozdawane były na początku stycznia każdego roku, ale z powodu niepewności związanej z przebiegiem pandemii COVID-19, podjęta została decyzja o przełożeniu tej imprezy o prawie dwa miesiące.

 • Wegańskie Złote Globy

  Pod kątem kulinarnym tegoroczna gala rozdania Złotych Globów była wydarzeniem bez precedensu. Po raz pierwszy bowiem podczas ceremonii zaserwowano wyłącznie dania wegańskie.

 • Joaquin Phoenix dał się "wkręcić" podczas Złotych Globów

  Nie od dziś wiadomo, że Joaquin Phoenix nie jest łatwym rozmówcą i jak ognia unika wywiadów. Dlatego dziennikarze, którzy chcieli z nim porozmawiać na gali rozdania Złotych Globów, podczas której odebrał statuetkę za najlepszą rolę męską w dramacie "Joker", zwabili go na wywiad podstępem. Aktor mocno ich jednak zaskoczył.

 • Aktorzy "Zjawy" bez zaproszenia na galę Złotych Globów

  Domhnall Gleeson i Will Poulter, aktorzy występujący w filmie "Zjawa", ceremonię rozdania Złotych Globów najprawdopodobniej obejrzą w domu.

 • Jimmy Fallon o gali rozdania Złotych Globów

  ...- ​Jestem bardzo podekscytowany, to perfekcyjny rok, by być gospodarzem takiego show - powiedział Jimmy Fallon, który 8 stycznia poprowadzi galę wręczenia Złotych Globów.

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  Znów okazało się, że aktorka ma jasno wytyczone priorytety i z pokorą podchodzi do swojej kariery. - Nie wybieram się na rozdanie Złotych Globów, będę wtedy w pracy - odpowiadała konsekwentnie, gdy pytano ją, czy już szykuje kreację na czerwony dywan. - Poza tym duże gale mnie stresują, to nie mój świat. Nie widzę powodu, żebym dla takiego wydarzenia miała porzucić zobowiązania zawodowe...

 • Meryl Streep: 34. nominacja do Złotych Globów

  Nazwisko Meryl Streep znów znalazło się na liście osób nominowanych do Złotych Globów. Gwiazda tym razem będzie walczyć o statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola żeńska rola w serialu, miniserialu albo filmie telewizyjnym. To już 34. nominacja do tej nagrody w karierze Streep. Pierwszą dostała równo 40 lat temu.

Zdjęcia na temat: rozdanie złotych globów
Wideo na temat: rozdanie złotych globów
 • Złote Globy 2017 rozdane. Imprezę poprowadził Jimmy Fallon

  Gospodarzem tegorocznej gali rozdania Złotych Globów był komik Jimmy Fallon. Jego monolog otwarcia składał się z numeru muzycznego oraz krótkiego wprowadzenia. Największym zwycięzcą tegorocznego rozdania Złotych Globów okazał się musical "La La Land" Damiena Chazella - zgarnął wszystkie siedem nagród, o jakie walczył, w tym za najlepszą reżyserię i najlepszy scenariusz oraz dla najlepszej

 • Złote Globy 2017 rozdane. "La La Land" najlepszym filmem!

  W Los Angeles rozdano Złote Globy, nagrody przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Najwięcej statuetek, aż siedem, zdobył musical "La La Land". "La La Land" triumfował w kategorii najlepsza komedia lub musical. Twórcę tego filmu, Damiena Chazelle'a, nagrodzono dwoma Złotymi Globami: za reżyserię i scenariusz. Film zwyciężył również w kategoriach najlepsza muzyka i piosenka. Triumfowali także aktorzy, którzy zagrali główne role w "La La Land". Złoty Glob dla...