• Informacje na temat:

  rozenek 2012

Artykuły na temat: rozenek 2012
 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek wrócił na plan serialu. Mamy zdjęcia!

  Mija właśnie siedem miesięcy od dnia, kiedy Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", doznał udaru... Lekarze, pod opiekę których trafił, orzekli wtedy, że nieprędko - jeśli w ogóle(...) związany jest od 2012 roku.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek odzyskuje siły po udarze. Wkrótce wróci na plan serialu?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z „Barw szczęścia”, w maju przeszedł udar mózgu, ale dzięki bardzo intensywnej rehabilitacji – na szczęście – powoli odzyskuje sprawność i... mowę. Przed weekendem aktor podziękował swym fanom za wsparcie w ciężkich chwilach i zapewnił, że wkrótce wróci do pracy.

 • Rozenek: Najbardziej atrakcyjna celebrytka

  Małgorzata Rozenek była najbardziej atrakcyjną celebrytką z punktu widzenia redakcji pism kobiecych w czwartym kwartale 2012 roku. Na okładkach pojawiła się aż 11 razy - wynika z raportu przygotowanego przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów", w którym przeanalizowano 50 tytułów z prasy dla pań.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan straci program?! „Już nie daje pani przykładu innym”!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (młodziutka) jest obecnie najbardziej rozchwytywaną gwiazdą TVN-u. Szefowie tej stacji powierzyli jej prowadzenie kilku programów, ale widzowie nie są przekonani, czy jest to dobry pomysł.

 • Małgorzata Rozenek: Unikajmy tandety

  Świąteczne przygotowania, to wyzwanie, z którym mierzy się każda "perfekcyjna" pani domu. Małgorzata Rozenek radzi, jak zaplanować porządki oraz udekorować dom i wyznaje, dlaczego na jej wigilijnym stole nie może zabraknąć sałatki jarzynowej i pierogów ruskich.

 • Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan: Szykuje się ciekawa rywalizacja?

  Do tej pory Kinga Rusin (46 l.) miała monopol na swoje pomysły: własna firma kosmetyczna, książki o zdrowym stylu życia, internetowe relacje z podróży. Teraz rośnie jej rywalka. Czy wytrzyma konkurencję ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan (39 l.?)?

 • Małgorzata Rozenek: Dużo trudniej nauczyć sprzątania kobietę niż mężczyznę

  Piąty sezon "Perfekcyjnej pani domu" to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości - zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których zdaniem Małgorzaty Rozenek dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety. Pierwszy odcinek nowego sezonu na antenie TVN

 • Małgonia Rozenek-Majdan nie ma czasu zajść w ciążę? "Procedura in vitro jest skomplikowana"

  ...​Przygotowując program "Iron Majdan", Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (ur. w latach 90.) i Radek Majdan (45 l.) nie mieli czasu na powiększenie rodziny. Zapewniali, że zwolnią tempo. Słowa nie dotrzymali...

 • Małgorzata Rozenek: Ogrodowy minimalizm

  Małgorzata Rozenek w swojej kolejnej książce postanowiła podzielić się kilkoma metodami na stworzenie pięknego ogrodu. "Perfekcyjna Pani Domu" zainteresowanie zielenią przejęła od swojej mamy, a jej ulubionym kwiatem jest hortensja.

Zdjęcia na temat: rozenek 2012
Wideo na temat: rozenek 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: rozenek 2012
 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Piękna kobieta ta Rozenek

 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Przestańcie juz pisać o tej Rozenek, bo ileż można?! Następna, która jest znana z tego, że jest znana! To zwykła kłamczucha i tyle! Wyszło na jaw, że ma 43 lata, a nie 34, a ta nadal wciska ludziom, że ma z dychę mniej! Zasługuje na najwyższą pogardę!

 • Re: Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Piękna kobieta ta Rozenek WYDAJE JEJ SIE ZE JEST PIEKNA ! KOBIETA PRZECIETNA JAK KAZDA Z NAS = MOJA 19 to LETNIA CORKA JEST PIEKNA ,MLODA I BUZKA JAK LALKA = A TU KOBIETA JAK PISZA 43 LATA WIEK PODSTARZALEJ KOBIETY I COZ NAS TO MOZE INTERESOWAC PANI ADWOKAT A PROWADZI SPRZATANIE W tvp . PRZESTANCIE LITOSCI DOSC TEGO KREOWANIA A JEJ MAZ NICZEGO SOBIE FACET POWINIEN OBROCIC SIE WOKOL SIEBIE