• Informacje na temat:

  rozenek już raz pokazała

Artykuły na temat: rozenek już raz pokazała
 • Rozenek była bałaganiarą

  Nie ma dnia, żeby w prasie nie ukazała się jakaś informacja o Pani. Jaką najśmieszniejszą plotkę o sobie przeczytała pani ostatnio? Małgorzata Rozenek : - Amerykańscy studenci medycyny mają takie(...) dyskusję. Tego już trzymała się legendarna Marilyn Monroe... - Zawsze ją lubiłam. Urodziłyśmy się tego samego dnia. Niektórzy pewnie wierzą, że tego samego roku. Bo o moim wieku też krążą różne...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Wszystko w moim życiu jest takie, jakie być powinno

  Sześć lat temu zadebiutowała w roli perfekcyjnej pani domu i z miejsca zyskała sympatię telewidzów. – Mam wiele planów do zrealizowania – mówi dziś Małgorzata Rozenek-Majdan.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  ...- To program o tym, jak stać się pewną siebie kobietą. Ja sama też się więcej o sobie dowiedziałam – mówi o "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan. - Dotarło też do mnie, iż ciągle mówię do swoich dzieci "Szybciej!". A przecież ponaglanie nie pomaga - dodaje Perfekcyjna Pani Domu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozenek odpada, Moro i Kwiatkowski z "40-tkami"

  Aż dwie pary: Joanna Moro - Rafał Maserak i Dawid Kwiatkowski - Janja Lesnar otrzymały w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami" maksymalne noty od jurorów. Z programem pożegnał się Jacek Rozenek.

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

 • Jak smakuje wino truskawkowe?

  ...króla"). Gwarancją autentyzmu miał być scenariuszowy udział samego Stasiuka. Pisarz sparzył się już raz na ekranizacji swojej prozy ("Gnoje"), wydaje się, że "Wino truskawkowe" także rozmija się z duchem(...) filmu naraz, to mdleję i nie można mnie docucić". Może siedzi i pisze lepszy scenariusz... Niespodzianką okazała się za to projekcja "Z miłości" Leszka Wosiewicza. Energią i inwencją reżyser ten...

 • Łukasz Jemioł: Z Hanną Lis zaskoczymy wszystkich

  ...​Łukasz Jemioł twierdzi, że udział w programie "Azja Express" umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje. Projektant widział już pierwszy odcinek i uważa, że nowe show telewizji TVN ogląda się jak najlepszej klasy film przygodowy.

 • Joanna Moro: Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami"

  ..."Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć najpiękniej, jak się da" - napisała na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka intensywnie pracuje na planie "Barw szczęścia" i nowego projektu, którego premiera już niebawem. Moro wyznała, że dobrze wspomina "Taniec z gwiazdami", a co sądzi o show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  Biernat. Głosy jurorów pokryły się tym razem z głosami telewidzów Polsatu. Kolejne emocje już za tydzień. Zapraszamy! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program(...)W drugim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", który telewizja Polsat pokazała w piątek, 14 marca, w indywidualnych występach zaprezentowali się panowie. Panie, które...

Wideo na temat: rozenek już raz pokazała
 • Radek Majdan o początkach swojego związku z Rozenek!

  Radosław Majdan przyznał, że przez kilka miesięcy on i Małgorzata Rozenek-Majdan ukrywali swój związek przed mediami. "Już nasze pojawienie się razem było poważnym krokiem medialnym, wcześniej się ukrywaliśmy" - powiedział. Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się na charytatywnym balu TVN-u. Ważnym momentem był dla nich również udział w "Azja Express", dzięki któremu ludzie zaczęli ich