• Informacje na temat:

  rozenek małgorzata z rodzina

Artykuły na temat: rozenek małgorzata z rodzina
 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagi brzuszek!

  Małgorzata Rozenek (41 l.) w końcu pochwaliła się ciążowymi krągłościami!

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Mamy komentarz

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (48 l.) zostali rodzicami! Rano na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko pary. "Małgosia i jej synek mają się świetnie. Poród odbył się szybko i bez żadnych problemów" - mówi nam przedstawiciel młodej mamy. Radosław Majdan zdradził z kolei imię chłopca!

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła termin porodu. To już niedługo!

  Na ramówce TVN–u Małgorzata Rozenek-Majdan (25 l.) zaprezentowała naprawdę sporych rozmiarów brzuszek. Dla wszystkich ciekawskich Gosia właśnie zdradziła, kiedy jej rodzina się powiększy. Będziecie w szoku!

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna! Pokazała rodzinne zdjęcia!

  Małgorzata Rozenek-Majdan stara się wykorzystać ostatnie dni ciąży na pielęgnowanie rodzinnych chwil. Tak było tym razem, gdy całą rodziną świętowali 10. urodziny Tadeusza!

 • Nowy program Małgorzaty Rozenek

  - W "Bitwie o dom" nie zabraknie emocji. Myślę więc, że program będzie chętnie oglądany - mówi Małgorzata Rozenek, która sama dobierała uczestników nowego show.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nakryła syna. Zaniepokoiły ją ogromne rachunki

  Nie tak łatwo być mamą. Przekonała się o tym ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan (30 plus).

 • Rozenek łatwo się wzrusza

  - Kiedyś zwracałam uwagę na efekt, teraz łatwo się wzruszam. Mit surowej, perfekcyjnej Małgorzaty Rozenek legł w gruzach, bo ciągle mam w oczach łzy - wyznaje jurorka "Bitwy o dom".

Wideo na temat: rozenek małgorzata z rodzina
 • Małgorzata Rozenek do Polek: Zacznijcie na święta sprzątać już teraz

  Małgorzata Rozenek, pytana jak dobrze przygotować się na święta, dała Polkom jedną radę: Należy rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej już teraz! Na ostatnią chwilę można zostawić dekoracje i gotowanie, a w środku tygodnika umyć okna. Co z odpoczynkiem? "Jest przereklamowany" - zażartowała. "Różnie ludzie odpoczywają. Odpoczynek to jest ten moment, kiedy możemy usiąść razem z rodziną

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.