• Informacje na temat:

  rozenek z kraśką

Artykuły na temat: rozenek z kraśką
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan i Karolina Ferenstein-Kraśko: Wojna trwa!

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek tylko do wiadomości redakcji) i Karolina Ferenstein-Kraśko (duuużo starsza od Kostrzewskiej-Bukaczewskiej) kiedyś były serdecznymi przyjaciółkami, dziś nie rozmawiają ze sobą. Już od czterech lat.

 • Małgorzata Rozenek: Perfekcyjna i tajemnicza

  I znów o niej głośno! Najpierw wychodzi na jaw, że romansuje z byłym piłkarzem, potem okazuje się, że jednak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"... Ale czy te sensacje nie są aby wyssane z palca?

 • Piotr Kraśko unika Rozenek jak ognia!

  Nie jest tajemnicą, że kilka lat temu były prezenter "Wiadomości" i Perfekcyjna Pani Domu byli ze sobą dość blisko. W tym samym czasie pojawiły się plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie Kraśków. Jednym z głównych powodów miała być właśnie była przyjaciółka domu, czyli lady Rozenek (20 lat z hakiem). Kraśkowie uratowali związek i nawet postarali się o kolejne dziecko. Z kolei Małgosia trafiła...

 • Rozenek i Kraśko: Najgorętsza para show-biznesu

  Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie przyciąga uwagi mediów, jak sensacje z życia celebrytów. Wyniki badania okładek pism kobiecych, opublikowane przez Press-Service Monitoring Mediów, są tego najlepszym dowodem.

 • Piotr Kraśko zmienia imię córce! Dlaczego?

  Ponad trzy lata temu w rodzinie Kraśków pojawiło się kolejne dziecko. Pierwsza córka miała być lekarstwem na rzekomy kryzys, który od dłuższego czasu miał trawić ich małżeństwo.  Nie było przecież tajemnicą, że dziennikarz mocno "zaprzyjaźnił" się z Małgorzatą Rozenek-Majdan, co nie spodobało się Karolinie.  Na szczęście młodziutka celebrytka znalazła szczęście u boku Radka Majdana, a Kraśkowie...

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko unikali się na ramówce TVN

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (brak metryki) i Piotr Kraśko (46 l.) pojawili się na tej samej imprezie. Kulisy ich "spotkania" są dość zaskakujące.

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Odkąd została gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", przylgnęła do niej etykietka kobiety doskonałej. Być może dlatego tak duże emocje wzbudza jej związek z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem o reputacji playboya.

 • Rusin i żona Kraśki szydzą z Rozenek! Odpowiedziała!

  ...zerwała znajomość z Małgorzatą, gdy ta zaczęła kręcić się wokół jej męża, którego ponoć nawet zachęcała do rozwodu. Wtedy też Kinga stanęła murem za Ferenstein i również obraziła się na Rozenek.  Teraz(...) oczywiście nie o fotografię tu chodziło, a o osobliwą dedykację! "Dla wszystkich moich mniej lub bardziej znanych fanek: 'Jak' robi różnicę" - napisała Rozenek. Przypominamy, że większość z tych pań jest...

 • To koniec przyjaźni?

  Wydawały się nierozłączne. Teraz przestały się do siebie odzywać. Poszło o mężczyznę?

Wideo na temat: rozenek z kraśką
 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...