• Informacje na temat:

  rozmiar członka w polsce

Artykuły na temat: rozmiar członka w polsce
 • Nie taki jak Justin

  ...domyślać, czym więc przekonał do siebie producenta „Glee”, Ryana Murph’ego. Na przesłuchaniach zaśpiewał ckliwą i dość tandetną balladę „I can’t Fight this feeling” mało znanego w Polsce zespołu REO(...) za to w rozmiarach, których Monteith zapewne nigdy się nie spodziewał. Każdy odcinek przyciągał milionową publiczność, ludzie zabijali się o płyty z muzyką z serialu i o autografy członków obsady...

 • Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce. Biało-czerwony Gdańsk

  W środę (19 czerwca), na PGE Arena odbędzie się pierwszy koncert grupy Bon Jovi w naszym kraju.

 • Seks, krew i piach

  ...: - Tak. Ekran był ogromnych rozmiarów. Plany były doskonale przygotowane. Aktorzy byli bardzo skoncentrowani na swoich rolach, które, przy okazji, zostały świetnie zarysowane w scenariuszu. Ponieważ...

 • Linkin Park zachwyceni po występie w Polsce

  27 tysięcy osób oglądało sobotni koncert Linkin Park na Pepsi Arenie - dowiedzieliśmy się od Piotra Metza, dyrektora artystycznego festiwalu Orange Warsaw.

 • Zdjęcia budują historię i scenariusz

  ...rozmiary metr na pół metra, taka lodówka po prostu. Nie mieliśmy pieniędzy, nie było szans, aby cokolwiek wybudować, więc kręciliśmy we wnętrzach naturalnych. Pokoje były dość małe i kiedy(...) w Polsce, także zawodowej, dostałem znów szansę spotkania pana Andrzeja i fantastycznych przyjaciół z ekipy oraz wielkich aktorów młodego pokolenia, z którymi, tak się złożyło, nigdy się wcześniej nie...

 • Michael Moore wstrząsa Ameryką

  Czy Michael Moore ( "Zabawy z bronią" ) ma coś wspólnego z Melem Gibsonem ( "Waleczne serce - Braveheart" )? Mimo iż kontrowersyjny dokumentalista na pewno zaprzeczyłby, to jednak dwa ostatnie filmy obu tych twórców wywołały w Stanach Zjednoczonych niespotykane polemiki i dyskusje. "Fahrenheit 9.11" i "Pasja" przyczyniły się do ogólnonarodowych debat, a ich autorzy znaleźli się pod ostrzałem mediów.

 • Wojna dziczy z nadzieją

  To zadziwiające, jak gwałtowne ataki wywołał w niektórych środowiskach koncert Live 8. Nawet gdzieś tu niedaleko pewien felietonista nazwał biorących udział w koncercie artystów "idiotami z gitarą" . "Historia nie zna nic bardziej obłudnego niż ta zbieranina gówniażerii z bogatych krajów" - napisał. Aż strach się przyznać - wpisałem się na listę tych 26 milionów z hakiem, które ideę Geldofa poparły.

 • Startuje płocki Audioriver

  W piątek (6 sierpnia) Płock zamieni się w polską stolicę muzyki elektronicznej i tanecznej. Wszystko to za sprawą piątej już edycji festiwalu Audioriver.

 • Powrót Illusion. Ale czad!

  Data 13 grudnia 2008 roku zostanie zapamiętana jako szczególna w historii polskiej muzyki rockowej. Tego dnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się niecodzienne koncerty zdominowane przez dwa wydarzenia: występ reaktywowanej jednorazowo na tę okazję, legendarnej formacji Illusion oraz pierwszy po śmierci gitarzysty "Olassa" koncert zespołu Acid Drinkers.

 • Kino lotu nad kukułczym gniazdem

  Drugi dzień 22. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego nareszcie przyniósł "filmy o ludziach, filmy dla ludzi". I choć w sobotę, 7 października, otwarto towarzyszącą festiwalowi już od 5 lat kolejną panoramę kina niemieckiego, to ten dzień bezdyskusyjnie należał do czeskiej kinematografii. Zarówno "Szaleni" Jana Svankmajera, jak i "Szczęście" Bohdana Slamy zadają kłam pogłoskom o kryzysie w kinie naszych południowych sąsiadów.