• Informacje na temat:

  rozrywki disneya

Artykuły na temat: rozrywki disneya
 • Szefowie studia Disneya w związku z pandemią obniżyli swoje zarobki

  Trwająca pandemia koronawirusa sprawiła, że studio Disneya zanotowało spadek dochodów. To było nieuniknione w sytuacji, gdy kina pozostają zamknięte, a premiery nowych filmów przekładane są na późniejsze terminy. Żeby poprawić kondycję finansową koncernu, jego szefowie podjęli decyzję o obcięciu wynagrodzeń kadry menadżerskiej.

 • Koronawirus w Polsce: Player poleca seriale, filmy i rozrywkę dla dzieci!

  ..., szkoły, nieczynne są baseny i siłownie. Na 14 dni zamknięto wszystkie restauracje, puby, kluby, bary, kasyna i inne miejsca rozrywki. W bibliotece Playera znajdują się takie hity(...). "Toy Story 4" to kolejna część jednej z najpopularniejszych animacji Disneya. A jeśli mali widzowie nadal będą czuć niedosyt, to w zanadrzu jest "Aladyn", "Król lew", "Piękna...

 • Dzień Disneya w Polsacie

  Telewizja Polsat postanowiła powtórzyć ubiegłoroczną inicjatywę i po raz kolejny zaprasza na Dzień Disneya. Najlepsze produkcje amerykańskiego studia będzie można zobaczyć w Polsacie w Wielkanocny Poniedziałek.

 • Zmarła córka Walta Disneya

  W wieku 79 lat zmarła we wtorek, 19 listopada, w Kalifornii córka Walta Disneya, Diane Miller-Disney, uznawana za inspiratorkę budowy parku rozrywki Disneyland.

 • Disney w Internecie

  ..."Klub Myszki Miki" oraz unikatowy egzemplarz gazety "The Disneyland News" z 1955 roku, wydany z okazji otwarcia pierwszego parku rozrywki Disneya.

 • Co robią szturmowcy z "Gwiezdnych wojen" w Disney Worldzie?

  Próbowali uprzykrzyć życie Luke'owi Skywalkerowi i księżniczce Lei, a teraz szturmowcy Imperium zadbają o to, by goście Disney Worldu stosowali się do wytycznych związanych z pandemią koronawirusa. Szturmowcy będą pilnować, aby wizyta w tym parku rozrywki była bezpieczna.

 • Koronawirus: Netflix i Disney przerywają produkcje filmów i seriali

  ..., nieczynne są baseny i siłownie. Na 14 dni zamknięto wszystkie restauracje, puby, kluby, bary, kasyna i inne miejsca rozrywki. Jak informuje serwis press.pl, Netflix i Disney zdecydowały(...) Rings". Z powodu pandemii koronawirusa od 14 marca zamknięte są parki rozrywki: Disney World Orlando, Disneyland Paris i Disneyland w Anaheim.

 • Disney coraz bardziej dla dzieci

  Amerykański potentat produkcyjny - wytwórnia Disneya - zamierza zwolnić 650 pracowników na całym świecie. Powodem redukcji personelu jest nowa strategia firmy, która zamierza ograniczyć produkcję "poważnych" filmów i skupić się na realizacji rodzinnych hitów.

 • Nowy film Disneya. Matternhorn zamiast Karaibów

  Najnowsza część "Piratów z Karaibów" nie zakończyła jeszcze swojego triumfalnego pochodu przez kina na całym świecie, a wytwórnia Disneya już pracuje nad kolejnym filmem przygodowym. Tym razem akcja rozegra się nie ma morzach i oceanach, ale na... Matterhornie.

 • 100 lat temu urodził się Walt Disney

  ...w następnych latach. Oprócz filmów animowanych, wytwórnia Walta Disneya produkowała także filmy przyrodnicze ("Wyspa fok", "Żyjąca pustynia", "Eskimosi z Kanady") i przygodowe ("Wyspa Skarbów", "20 000 mil podmorskiej żeglugi", "Przygody Davy'ego Crocketta") oraz cieszące się ogromnym powodzeniem programy - "Klub Myszki Miki" oraz "Cudowny świat Walta Disneya". Walt Disney zachwycał miliony młodych...