• Informacje na temat:

  rozrywkowy przyjaciel

Artykuły na temat: rozrywkowy przyjaciel
 • ​"Przyjaciele": Jennifer Aniston pierwszy casting przegrała z ... Polką

  Z powodu epidemii CONVID-19 wiele popularnych programów zniknęło z anteny. Wśród nich są produkcje polskie i zagraniczne. Wybawieniem dla gwiazd show-biznesu jest internet. Prowadzący wieczornych programów rozrywkowych przenieśli się do sieci. Jennifer Aniston była gościem "Jimmy Kimmel Live!". Aktorka przestrzega zaleceń i od trzech tygodni nie opuściła swojego domu. Kwarantannę znosi dobrze...

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  Na warszawskich Powązkach spoczęła Kora (†67 l.). Wokalistkę i liderkę zespołu Maanam pożegnała rodzina, bliscy, przedstawiciele nauki i kultury, dziennikarze, politycy, a także setki fanów.

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • Elżbieta Dmoch: Zbudowała wokół siebie mur

  Elżbieta Dmoch (66 l.) zawsze pragnęła żyć po swojemu, była uparta i przekorna. Tragiczne wydarzenia sprawiły, że zamknęła się we własnym świecie. Jej przyjaciel wyjawia, jak wygląda dziś życie gwiazdy 2 plus 1.

 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

 • Romuald Lipko nie żyje. Paweł Kukiz opublikował poruszający wpis

  W wieku 69 lat zmarł Romuald Lipko, lider Budki Suflera. Osoby związane ze środowiskiem muzycznym żegnają przyjaciela. "Powoli kończy się pewna epoka" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini" w reżyserii Abla Ferrary.

 • Z nim Meghan Markle spotykała się przed ślubem z księciem Harrym! Dlaczego się rozstali?

  Meghan Markle (38 l.) przed związkiem z księciem Harrym (35 l.) prowadziła dość rozrywkowe życie jeżeli chodzi o związki. Okazało się, że tuż przed Harrym spotykała się z... kucharzem. To właśnie on niedawno wyjawił kilka sekretów z ich związku.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

Zdjęcia na temat: rozrywkowy przyjaciel