• Informacje na temat:

  rozstania miley

Artykuły na temat: rozstania miley
 • Miley Cyrus o powodach rozstania z Liamem Hemsworthem

  Miley Cyrus postanowiła uciąć medialne plotki dotyczące powodów jej rozstania z Liamem Hemsworthem. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych szczery komentarz odnoszący się "rozwodowych sensacji".

 • Miley Cyrus coraz bliżej rozwodu. Jest porozumienie

  ...24 grudnia prawnik Miley Cyrus złożył papiery, które potwierdzają oficjalne porozumienie w sprawie rozwodu pomiędzy wokalistką, a jej byłym partnerem aktorem Liamem Hemsworthem.

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Aktor komentuje

  Jakiś czas temu informowaliśmy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację. Małżeństwo kilka miesięcy po ślubie powiadomiło fanów o rozstaniu. Aktor postanowił skomentować te doniesienia na swoim profilu w mediach społecznościowych...

 • Koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

  To koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Czyżby plotki o rozstaniu pary, która wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy temu po latach burzliwego związku, okazały się prawdą? Wszystko na to wskazuje.

 • Miley Cyrus po rozstaniu z Liamem Hemsworthem znalazła pocieszenie w nowym związku

  Nie tak dawno media obiegła informacja o rozstaniu Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem. Para wzięła ślub końcem 2018 roku i wszystko wskazywało na to, że może być to jeden z tych związków, który przetrwa w burzliwym świecie show biznesu. Miley zdecydował się jednak odejść od dotychczasowego męża, nie była jednak długo sama, niemalże od razu weszła w nowa relację, tym razem z kobietą.

 • Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Zobacz teledysk "Slide Away"

  Do sieci trafił teledysk "Slide Away" Miley Cyrus. W tym utworze wokalistka zaśpiewała o rozwodzie z Liamem Hemsworthem.

 • Miley Cyrus przerwała milczenie po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. "Nie akceptuję kłamstw"

  Miley Cyrus w kilku wpisach na Twitterze odniosła się do rozwodu z Liamem Hemsworthem. Wokalistka przyznała, że chce być całkowicie szczera ze swoimi fanami.

 • Tajemnicze rozstanie Miley i Liama

  Miley Cyrus znowu jest wolna. Jak podają plotkarskie portale, nastoletnia piosenkarka i aktorka zerwała właśnie ze swoim dotychczasowym chłopakiem, Liamem Hemsworthem.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  ...był Noel Gallagher. Czytaj także: Brat zaatakował brata - to koniec! Miley Cyrus - Twitter (październik) Ulubieńca nastolatków pożegnała się z jednym z najpopularniejszych serwisów mikroblogowych mając ponad dwa miliony zarejestrowanych osób śledzących jej "tweety". 16-letnia wówczas Miley poinformowała o likwidacji konta nagrywając filmik, w którym... rapuje! "Ja nie żyję dla brukowców. Nie...

 • Miley Cyrus skradła serce Cody Simpsona, kiedy był dzieckiem

  Miley Cyrus i Cody Simpson to ostatnio często razem widywana para. Wokaliści spotykają się od niedawna, a media, jak i fani zastanawiają się, ile potrwa kolejna miłość Miley. Wygląda jednak na to, że Cody nieco poważniej myśli o ich relacji, o czym świadczą jego słowa w jednym z najnowszych wywiadów.