• Informacje na temat:

  rozstanie z klasą

Artykuły na temat: rozstanie z klasą
 • Lianne La Havas "Lianne La Havas": Rozstanie z klasą

  Przez wiele lat próbowali dogonić Stany Zjednoczone. Gonili, aż w końcu im się udało. Od kilku lat reprezentanci Wysp Brytyjskich nagrywają równie ciekawy, a często również bardziej angażujący soul od Amerykanów. Nowy album Lianne La Havas jest tego najlepszym przykładem.

 • "Hope Gap": Z klasą o rozstaniu

  Annette Bening i Bill Nighy stworzyli wielkie aktorskie kreacje w poruszającym, intensywnym, pełnym emocji i miłości filmie nominowanego do Oscara Williama Nicholsona. "Hope Gap" w kinach 27 marca.

 • Rozstanie w kiepskim stylu

  Jak się rozstać z klasą? Niestety, nie wszyscy to potrafią. Borys Szyc ostatnio udowodnił, że publiczne pranie brudów to jego specjalność.

 • Wpatrzenie, wsłuchanie, rozstanie

  ..."Rozstanie" , reż. Asghar Farhadi, Iran 2011, dystrybucja Gutek Film, premiera kinowa 7 października 2011 roku.

 • Olga Frycz rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie

  ...z klasą. Trzymajcie się ciepło. To na pewno trudny czas. Wysyłam dużo ciepła". "Wielka odwaga, że napisałaś tak prywatną sprawę tu na ig. Dużo siły i wsparcia życzę" - czytamy w komentarzach.

 • Przewodnik rockowy: Deep Purple: "Ostateczne rozstanie"

  Ta dzisiejsza opowieść będzie czymś na kształt seansu u psychoterapeuty, który odbywa dorosły już człowiek, na temat traumy, jaką był dla niego rozwód rodziców. A to, że zdarzył się on przed dwudziestu laty, nie ma żadnego znaczenia, bo mimo ich upływu, owo wydarzenie wciąż rzutuje na jego i ich życie. Tu, tym lubiącym "chwytać za słówka", od razu też wyjaśnię, iż fakt że oboje rodziciele są mężczyznami, w tym wypadku nie ma żadnego znaczenia, bo mowa będzie o sferze duchowej, a w niej jak...

 • Machine Head: Gitarzysta i perkusista odchodzą

  Jared MacEachren , który w Machine Head udziela się od pięciu lat. Choć Flynn z całą szczerością przyznaje, iż po decyzji kolegów z zespołu poczuł się tak, jakby przejechała go ciężarówka, rozstanie(...) rozdział pozytywnym akcentem i z klasą" - o startującej niebawem trasie powiedział Robb Flynn, podkreślając zarazem, iż nie jest to bynajmniej pożegnalne tournée Machine Head. Przypomnijmy, że Machine...

 • Krystyna Czubówna: Wszyscy kochali jej głos. Z wyjątkiem córki

  Uwielbiali ją telewidzowie i radiosłuchacze, ale mało kto wie, jaki temperament kryje się za jej spokojem i klasą.

 • Gwiazda "Dirty Dancing" rozwodzi się po 19 latach małżeństwa

  Takie rozstania należą do rzadkości. Z klasą, bez publicznego prania brudów, oskarżania się nawzajem. Para (jeszcze) małżonków wczoraj na swoich instagramowych profilach opublikowała oświadczenie identycznej treści. "Po 19 latach spędzonych wspólnie, rozstaliśmy się w styczniu. Wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem" - napisali w mediach społecznościowych...

 • "Rolnik szuka żony 6": Ania i Jakub już nie są razem! Co się stało?

  Ulubiona para fanów programu "Rolnik szuka żony" rozstała się! Okazuje się, że Ania i Jakub - choć spędzili wspólnie święta Bożego Narodzenia i Sylwestra - już nie są razem. W poniedziałek, 27 stycznia, kobieta zamieściła emocjonujący wpis na swoim Instagramie. "Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi" - napisała.

Zdjęcia na temat: rozstanie z klasą
Wideo na temat: rozstanie z klasą
 • Dominika Tajner komentuje rozwód z Michałem Wiśniewskim: Chcę, żeby był z klasą

  Dominika Tajner nie kryje, że rozstanie z Michałem Wiśniewskim kosztuje ją sporo emocji. Żałuje, że poinformowała o złożeniu przez Michała pozwu rozwodowego.

 • Orlando Bloom pierwszy raz o rozstaniu!

  Informacja o rozstaniu Orlando Blooma i Mirandy Kerr była ogromnym zaskoczeniem. Modelka i aktor uchodzili w show-biznesie za parę niemal idealną. Nikt nie podejrzewał, że między nimi nie układa się już od pewnego czasu. Trzeba jednak przyznać, że małżeństwo rozstaje się z prawdziwą klasą, co w świecie celebrytów jest rzadkością. Orlando udzielił pierwszego wywiadu, w którym szczerze opowiedział

 • Młynarska: W ogóle nie interesują mnie medialne rozwody

  W show-biznesie trudno się rozstać z klasą, po cichu i bez publicznego prania brudów. Najczęściej wszystko rozgrywa się na oczach milionów osób. Skłóceni partnerzy wzajemnie się oskarżają, czasami toczą też publiczną walkę o dzieci czy podział majątku. Dziennikarka sama przez to przechodziła, gdy rozpadały się jej małżeństwa, i przyznaje, że kosztowało ja to wiele nerwów i nieprzespanych nocy.

Dyskusje na temat: rozstanie z klasą