• Informacje na temat:

  rozwód depp

Artykuły na temat: rozwód depp
 • Johnny Depp: Wampir z Hollywood

  ...9 czerwca gwiazdor kina, Johnny Depp, kończy 56 lat. W czerwcu ubiegłego roku artysta, któremu towarzyszyły gwiazdy rocka Alice Cooper i Joe Perry, zagrali jako Hollywood Vampires na warszawskim Torwarze.

 • Johnny Depp i Amber Heard: Historia krótkiego małżeństwa

  Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa! Aktorka wniosła pozew o rozwód raptem dwa dni po śmierci brata aktora.

 • Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się

  Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa! Aktorka wniosła pozew o rozwód raptem dwa dni po śmierci brata aktora.

 • Johnny Depp z sądowym zakazem kontaktów z żoną

  Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną Amber Heard po tym jak oskarżyła ona go o pobicie. Aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

 • Johnny Depp był bity przez Amber Heard?

  Gdy w maju 2016 roku doszło do rozwodu, to Heard oskarżała Deppa o przemoc. Zaledwie pięć dni po rozprawie sądowej aktorka wystąpiła o sadowy zakaz zbliżania się. Utrzymywała, że były mąż atakował ją(...) sugerowała agresywne zachowania z jego strony. Depp i jego prawnicy przystąpili do kontrataku. Zażądali od Heard 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za zniesławienie. "Hollywood Life" donosi, że...

 • ​Johnny Depp i Amber Heard już po rozwodzie

  Po trzymiesięcznej walce przepełnionej wzajemnymi oskarżeniami, Johnny Depp i Amber Heard oficjalnie uzgodnili warunki ugody. Heard zdecydowała się wycofać zarzuty o przemoc domową, którymi obarczyła Deppa w maju tego roku i zrezygnowała z ochrony przed aktorem.

 • Johnny Depp oskarżony o plagiat

  Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Blow" ) zagra główną rolę w filmie "Secret Window, Secret Garden", powstającym w oparciu o opowiadanie autorstwa Stephena Kinga. Jak informowaliśmy scenariusz obrazu napisze David Koepp, który zasiądzie także na fotelu reżysera opowieści.

 • Tom Cruise zarabia najwięcej

  ...na liście bogaczy znalazł również skandalista Sacha Baron Cohen, który dzięki swoim niewybrednym żartom zainkasował w tym roku 30 mln dolarów. Kolejne rozstanie i kolejny bogacz, czyli Johnny Depp(...) Smitha,a przy okazji zapewnił mu również niemałe zarobki. Aktor zgromadził na swoim koncie podobnie jak Depp 30 mln dolarów. Pierwszą dziesiątkę najlepiej zarabiających aktorów Hollywood zamykają Mark...

 • Weekend w kinie

  Thriller z udziałem Johnny'ego Deppa "Sekretne okno" , komedia Danny'ego de Vito "Starsza pani musi zniknąć" , animowana opowieść o mężnym rycerzu "El Cid" , dokument "Być i mieć" , film akcji "Torque: Jazda na krawędzi" oraz nowy trójwymiarowy obraz "3D Mania. Tajemnice Trzeciego Wymiaru" to tytuły, ktore w piątek, 16 kwietnia trafią na ekrany polskich kin.

 • Sarah Jessica Parker: Modnisia

  ..., dziewczynę głównego bohatera, którego zagrał Johnny Depp. Najbardziej pracowitym w karierze aktorskiej Parker okazał się 1996 rok. Wystąpiła w nim aż w pięciu filmach kinowych i jednym(...) z córką. W Toskanii odnajduje dawną miłość. W latach 2016-2019 Parker była gwiazdą serialu "Rozwód", historii dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem. W pewnym momencie grajna...

Zdjęcia na temat: rozwód depp
 • Johhny Depp i Vanessa Paradis