• Informacje na temat:

  rozwód janowskiego

Artykuły na temat: rozwód janowskiego
 • "Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

  Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

 • Alina Janowska i Wojciech Zabłocki: Kolacja po "Zaćmieniu"

  Siedem lat różnicy wieku to niby niewiele, ale aż do 1963 r. życie Aliny Janowskiej i Wojciecha Zabłockiego biegło tak odmiennymi drogami, jakby należeli do różnych pokoleń.

 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  ...go dobrym słowem. Potrafi go podbudować, no a Robert właśnie tego najbardziej potrzebuje - zdradza ich koleżanka. Czy ta sytuacja zbliży do siebie byłych małżonków? - Robert już wie, że rozwód z Kaśką...

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Tadeusz Pluciński: Z byłymi żonami pozostaje w dobrych stosunkach

  Widzowie wciąż pamiętają jego role w "Hydrozagadce", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Poszukiwany, poszukiwana", "Karierze Nikodema Dyzmy" czy "Tulipanach". Koledzy mówili o nim: "Na wieki wieków amant". Sam Tadeusz Pluciński nigdy nie walczył z opinią największego podrywacza PRL-u.

 • Tadeusz Pluciński: Uciekał oknem przed zazdrosnymi mężami

  To jest wyjątkowy rok dla Tadeusza Plucińskiego. We wrześniu aktor będzie świętował 90. urodziny. Jak na jednego z największych smakoszy życia polskiego kina, można się już dziś spodziewać, że te uroczystości rozciągną się na cały 2016 rok.