• Informacje na temat:

  rozwód paula

Artykuły na temat: rozwód paula
 • Rozwód Paula Oakenfolda

  Słynny brytyjski DJ i producent muzyczny Paul Oakenfold rozwodzi się ze swoją żoną aktorką Angelą Costą. Byli ze sobą razem przez 11 lat, z czego przez ostatnie cztery jako małżeństwo.

 • Paul McCartney: Szybki rozwód?

  ...45 milionów dolarów - to oferta Paula McCartney'a (64 l.) dla żony Heather Mills (38 l.) za szybki rozwód. Był Beatles w zamian domaga się zgody na to, żeby ich wspólna córka, 2-letnia Beatrice, zamieszkała u niego. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiały się informacje, że żona Sir Paula może otrzymać nawet blisko połowę wycenianego na ponad 800 milionów funtów!

 • Paul McCartney: Najdroższy rozwód świata?

  Nie milkną echa rozpadu małżeństwa Paula McCartney'a (64 l.) i Heather Mills (38 l.). Nie wykluczone, że rozwód może uszczuplić kieszeń byłego Beatlesa o astronomiczną sumę 400 milionów funtów! Jak na razie w spekulacjach brytyjskiej prasy padają różne kwoty, ale najczęściej wymieniane są sumy pomiędzy 50 a 100 milionów.

 • Paul McCartney: Miliony za rozwód?

  Czyżby sprawdzały się pogłoski o tym, że rozwód z Heather Mills (38 l.) może kosztować Paula McCartney'a (64 l.) fortunę? Według brytyjskiej prasy były Beatles da swojej żonie aż 235 miliony dolarów, by tylko uniknąć nieprzyjemnych przeżyć związanych z walką sądową. "Bycie szczęśliwym jest ważniejsze od pieniędzy" - miał usłyszeć "Macca" od swoich córek Stelli i Mary.

 • Będzie gwiazdorski rozwód!

  Mowa o Fionie Shackelton, adwokatce, której udało się ochronić fortunę Paula McCartney'a przed zakusami rozwodzącej się z nim Heather Millis (otrzymała "ledwie" 24 miliony funtów z kilkuset). Brytyjski dziennik "The Times" potwierdził, że małżeństwa gwiazdy z reżyserem Guy'em Ritchie nie da się już uratować. Jak podkreśla gazeta, w londyńskich kręgach prawniczych od dawna mówiło się o rozwodzie...

 • Paul Newman i Joanne Woodword: Wszyscy o nich mówili

  ...gorącym, blaszanym dachu" Liz Taylor dała mu do zrozumienia, że jest nim zainteresowana, pozostał zupełnie obojętny. W 1958 roku uzyskał rozwód i zaraz potem z Joanne pojechali do Las Vegas. Śluby(...) wieloma nagrodami opowieść o nauczycielce z żoną w roli głównej. Woodward dzielnie znosiła to, czego nie lubiła u Paula. Nie cierpiała piwa, które pił w ilościach hurtowych i bała się o niego podczas...

 • Paul McCartney znów się żeni!

  Były Beatles spotyka się z Nancy Shevell (jest członkiem zarządu Metropolitan Transportation Authority w Nowym Jorku, firmy odpowiedzialnej za transport publiczny) od listopada 2007 roku. Wcześniej McCartney był mężem modelki Heather Mills (2002-08, wzięli rozwód, od 2006 roku byli w separacji) i amerykańskiej fotografki Lindy McCartney (1969-98, zmarła na raka piersi). "Związek Paula i Nancy...

 • Paula Yates: Tragiczne życie na szczycie

  ...17 września 2000 roku z powodu przedawkowania narkotyków zmarła Paula Yates, której tragiczny los związał się z gwiazdami muzyki: Bobem Geldofem i Michealem Hutchence'em z grupy INXS.

 • Paul McCartney: Ten zły z Beatlesów?

  W 1970 roku dla fanów The Beatles świat się skończył. Oto po 10 latach grupa z Liverpoolu oficjalnie przestała istnieć. Słuchacze nie zdążyli się jednak jeszcze otrząsnąć, a na rynku pojawiła się pierwsza solowa płyta Paula McCartneya, która całkowicie przypieczętowała rozpad grupy.

 • Rozwód za 50 milionów funtów

  ..., szacowanego na 300 mln funtów. Ugoda opiewa na sumę ponad dwukrotnie wyższą niż ta, o którą wzbogaciła się w wyniku rozwodu Heather Mills, była żona Paula McCartney'a. Rosenberg dodała, że kwestie finansowe(...) przeprowadzeniu przyspieszonej procedury Madonna i Ritchie uzyskali rozwód w sądzie w Londynie; sprawa ma zostać sfinalizowana w styczniu. Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

Dyskusje na temat: rozwód paula
 • Re: "M jak miłość": Zakazany rozwód

  Dzesika, Paula, Klaudia i Oliwia - gdy slysze te imiona to wiem ze to niewierna kobieta...

 • Re: "Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

  tak,chłopczyk fajnie gra swoją rolę..ale powiem trochę inaczej..z perspektywy matki i młodej rozwódki (30l.)-mam synka w wieku 8 lat..z ojcem mojego dziecka,nie mieszkamy od dwóch lat,ale bardzo się(...),że być moze tata będzie miał swoją dziewczynę..a mama chłopaka! NIGDY NIE POZWOLIŁABYM NA TO ŻEBY OD RAZU ROZEJŚĆ SIĘ Z MĘŻEM I WCHODZIĆ W NOWY ZWIĄZEK,DLA TAKIEGO MAŁEGO DZIECKA SAM ROZWÓD TO JUŻ JEST