• Informacje na temat:

  rozwód tom cruise nicole kidman

Artykuły na temat: rozwód tom cruise nicole kidman
 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  ...okazji próbuje dla swojego kościoła pozyskać międzynarodowe elity. Nie zawsze mu się to udaje, ale "zwerbował" - przynajmniej na czas małżeństwa - swoje dwie kolejne żony: aktorki Nicole Kidman (rozwód(...) uśmiech - Cruise regularnie umieszczany jest na listach najprzystojniejszych i najseksowniejszych mężczyzn. Nie wszyscy jednak sądzą, że należą mu się te tytuły. Za "chroniczny narcyzm" i "absurdalną...

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent...

 • Kidman, Spacek i Berry w walce o Oscara

  Gdyby życie przypominało hollywoodzką baśń, Nicole Kidman powinna zakończyć rok dramatów osobistych i sukcesów zawodowych, odbierając 24 marca Oscara dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej, za swą kreację w musicalu "Moulin Rouge" . Taki werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej zadowoliłby fanów pięknej Australijki, którzy uważają, iż to właśnie Nicole należy się w tym roku złota...

 • Tom Cruise: Sekta ma duży wpływ na jego życie

  Każdy, kto choć trochę interesuje się kinem, wie, kim jest Tom Cruise. Bo trudno nie znać aktora, który zagrał w 45 filmach. I to jakich! Gwiazdor wygrywa też różne rankingi, między innymi na najlepiej ubranego aktora. Ale choć kariery i sławy można mu pozazdrościć, gorzej bywa z życiem prywatnym.

 • Uwolniła się od Toma Cruise'a!

  Katie Holmes przerażają mężczyźni, którzy śledzą ją na zlecenie męża. Boi się jego prawników i sojuszników pracujących w sądach. Jak oka w głowie pilnuje córki... Ale hollywoodzka aktorka pierwszą rundę wygrała! Tom Cruise podpisał umowę rozwodową.

 • Byłe kobiety Cruise'a u Almodovara?

  Nicole Kidman ( "Inni" ) i Penelope Cruz ( "Volver" ), czyli byłe kobiety Toma Cruise'a wystąpią być może razem w filmie. Muza hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara oraz sam mistrz próbują przekonać Kidman do udziału w jego najnowszym projekcie.

 • Paramount Channel: "Top Gun" hitem tygodnia

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel każdy miłośnik dobrego, hollywoodzkiego kina znajdzie coś dla siebie. Hitem nadchodzącego tygodnia jest "Top Gun" z Tomem Cruise'em. Jaki inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Wszystkie kobiety Lenny'ego Kravitza

  Lista zdobyczy 42-letniego Lenny Kravitz jest długa i imponująca. Przez jego łóżko przewinęły się m.in. Nicole Kidman, Kylie Minogue, Natalia Imbruglia, czy Vanessa Paradis. Niedawno został uznany "największym łamaczem serc w Hollywood" przez czytelników magazynu "In Touch Weekly". O podbojach miłosnych amerykańskiego muzyka możecie przeczytać w najnowszym numerze "Machiny".