• Informacje na temat:

  rozwody aktorów polskich

Artykuły na temat: rozwody aktorów polskich
 • Kasia Kowalska przyspieszy rozwód znanego aktora?

  Kasia Kowalska (43 l.), która w latach 90. była wielką gwiazdą polskiej estrady, nieświadomie wyświadczyła przysługę aktorowi Bartoszowi Żukowskiemu (42 l.). O co chodzi?

 • "Viviane chce się rozwieść": Na łasce męża

  20 lutego w polskich kinach pojawi się znakomity film Ronit i Shlomiego Elkabetz "Viviane chce się rozwieść", nominowany do tegorocznych Złotych Globów w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • "Na Wspólnej": Romansowała ze znanymi aktorami... Dziś znów jest do wzięcia!

  Sylwia Gliwa jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek swojego pokolenia. Nic dziwnego, że zawsze otaczał ją wianuszek wpatrzonych w nią jak w obrazek przystojniaków. Na liście mężczyzn(...) także dołączył do grona aktorów tej sceny. Zagrali nawet razem w sztuce "Bambini di Praga", w której występował również Andrzej Zieliński, czyli niezapomniany doktor Pawica z serialu "Na dobre i na...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Tabloid donosi: Marcin Kwaśny rozstał się z żoną. Złożyła pozew o rozwód

  Z informacji, do których dotarł jeden z tabloidów, wynika, że w polskim show-biznesie szykuje się kolejny rozwód. Podobno jeszcze w tym roku ma odbyć się rozprawa rozwodowa, na której stawi się Marcin Kwaśny (39 l.) i Diana Kołakowska-Kwaśny (39 l.).

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Najhuczniejsze rozstania polskiego show-biznesu

  Te pary łączyła wielka miłość. Skończyło się jednak... wielką wojną, nienawiścią żalem czy traumą. Pamiętacie czasy, kiedy byli szczęśliwi, a ich twarze zdobiły okładki kolorowych magazynów?

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • Halina Łabonarska: „Myślałam, że nie dam rady”! Przeżyła dwa rozwody i ciężką chorobę syna!

  Rozwody, trud wychowywania dzieci i śmiertelne zagrożenie życia jej małego synka. Aktorce Halinie Łabonarskiej (70 l.) w tych trudnych chwilach pomagała wiara w Boga.

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

Zdjęcia na temat: rozwody aktorów polskich
Wideo na temat: rozwody aktorów polskich
 • Jacek Borkowski: Na rozwodzie straciłem 400 tysięcy złotych!

  Jacek Borkowski gościł niedawno w kawalerce Jakóbiaka, gdzie opowiedział m.in. o długach, w które wpędził go rozwód z byłą już żoną. Gwiazdor "Klanu" przyznał, że stracił na tym ok. 400 tys. złotych. Aktor stwierdził jednak, że to nie tak dużo, bo mogło być zdecydowanie więcej... W dalszej części rozmowy przekonywał też, że polscy aktorzy nie zarabiają fortun! (20m2 Łukasza/x-news).

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

Dyskusje na temat: rozwody aktorów polskich