• Informacje na temat:

  rozwody gwiazd 2011

Artykuły na temat: rozwody gwiazd 2011
 • Courtney Stodden i Doug Hutchison w końcu dostali rozwód!

  Kiedy w 2011 roku aktor wyjawił, że poślubił 16-letnią wówczas nikomu nieznaną Courtney Stodden, wywołał niemałe zamieszanie medialne. Wiele osób wieszczyło, że to małżeństwo nie potrwa zbyt długo(...) życie. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Scarlett Johansson: Oto prawdziwy powód rozwodu!

  ...małżeństwo zakończyło się również po trzech latach wspólnego życia, w 2011 roku. Aktorka ślub z Dauriakiem wzięła w październiku 2014 roku. Wcześniej przez dwa lata byli parą. Miesiąc przed ślubem na(...) relacje. Dlatego nawet to, że razem wychowują córkę, nie było w stanie ocalić ich związku. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  ...usiłującej popełnić samobójstwo Locklear. Co prawda, posłani sanitariusze zastali gwiazdę w bardzo dobrym stanie, ale na jaw wyszły jej problemy psychiczne - depresja i stany lękowe. Latem Heather zgłosiła się po fachową pomoc do kliniki w L.A. Odwyk na niewiele się zdał, Locklear już kilka miesięcy po nim została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu i leków psychotropowych. W 2011 roku...

 • Żałują rozwodu?

  Piosenkarka Katy Perry i komik Russell Brand planują spotkanie - kilka miesięcy po rozwodzie.

 • Potajemne śluby, rozwody i nieślubne dziecko. Bob Dylan ma swoje sekrety!

  Nagrody i laury nigdy go nie interesowały. Podobnie sława i blask fleszy. W wywiadach często odpowiadał wymijająco, kpił, a nawet zmyślał. Ukrywał śluby, rozwody, dzieci. Kim naprawdę jest tegoroczny(...) śpiewała w jego chórkach. Desiree urodziła się 31 stycznia 1986 roku, a jej rodzice pobrali się 4 miesiące później. Małżeństwo przetrwało 6 lat. Już w 2011 roku Bob Dylan był uznawany za faworyta do...

 • Zeta-Jones i Douglas blisko rozwodu?

  Hollywoodzka para aktorska Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones po 13 latach małżeństwa mają być bliscy rozwodu - twierdzą brytyjskie tabloidy powołując się na ich przyjaciół. Oboje borykali się ostatnio z bardzo poważnymi chorobami.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Juszczak-Arnesen czeka na rozwód?

  ...norweski reżyser poprosił aktorkę o rękę, bez wahania zgodziła się zostać jego żoną. Ich ślub odbył się 28 stycznia 2011 roku, a wkrótce po nim Sylwia spakowała walizki i razem z synami z pierwszego(...) się moja przygoda z "Tańcem z gwiazdami" - mówi aktorka, która jest jedną z gwiazd nowej edycji show Telewizji Polsat. Sylwia Juszczak-Arnesen po powrocie do Polski niespodziewanie została wprost...

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?