• Informacje na temat:

  rozwody znanych

Artykuły na temat: rozwody znanych
 • Perfekcyjny rozwód?

  ...komisji. I tak niemal z dnia na dzień Małgorzata stała się jedną z najbardziej znanych i pożądanych gwiazd w Polsce. W ciągu roku zdobyła większą sławę niż jej mąż, który na swoje nazwisko pracował przez...

 • Waldemar Goszcz: Nieznana piosenka zmarłego aktora

  Waldemar Goszcz zginął blisko dwadzieścia lat temu w tragicznym wypadku. Choć od jego śmierci minęło tak wiele czasu, nowe fakty wciąż wychodzą na jaw. Światło dzienne ujrzało właśnie sensacyjne znalezisko.

 • Będzie gwiazdorski rozwód!

  Madonna zatrudniła najlepszą londyńską prawniczkę zajmującą się rozwodami.

 • Rozwód Nikiego Sixxa

  Nikki Sixx nie doszedł do porozumienia ze swoją piękną żoną Donną D'Ericco, znaną z serial u "Słoneczny patrol". Basista i lider Motley Crue wniósł kilka dni temu pozew o rozwód. Inny członek zespołu, wokalista Vince Neil, nie ma na razie takich kłopotów i zajmuje się działalnością charytatywną.

 • Rozwód przez książkę Rusin

  Bartosz Węglarczyk i Małgorzatą Ohme znali się od kilku lat i lubili. Zbliżyli kilka miesięcy temu, dzięki koleżance dziennikarza z programu "Dzień Dobry TVN" - Kindze Rusin.

 • Rozwód po 2 latach małżeństwa

  Amerykański wokalista Usher i jego żona Tameka Foster planują rozwód.

 • Wojciech Fibak: Nie czas na rozwód

  Wojciech Fibak (60 l.) nie komentował doniesień na temat swojego rozwodu z Olgą Fibak (38 l.). Z towarzyskich plotek wynikało jednak, że znany sportowiec i biznesmen ustalił z żoną wszystkie szczegóły rozwodu i rozprawa 11 czerwca miała być tylko formalnością - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie".

 • Dostanie fortunę za rozwód?

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole jest w trakcie rozwodu z Ashley Colem, piłkarzem reprezentacji Anglii i zespołu Chelsea Londyn. Piosenkarka na rozstaniu ze sportowcem zarobi fortunę.

 • Nie komentuje rozwodu rodziców

  Rozwód rodziców mocno dotknął 17-letnia piosenkarkę Miley Cyrus. Młoda gwiazda zdecydowała jednak nie rozmawiać na temat rozstania matki i ojca w mediach.

 • Żona Eminema chce rozwodu!

  Kim Mathers, żona Marshalla Bruce'a Marshalla, lepiej znanego jako Eminem, wniosła w czwartek, 1 marca, pozew o rozwód. Przyczyną takiej decyzji nie są bynajmniej jakieś "wyskoki" rapera. Kim zakochała się bowiem w innym mężczyźnie i chce z nim związać swoje życie.

Zdjęcia na temat: rozwody znanych
Wideo na temat: rozwody znanych
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1474.

  . Dzięki znajomemu Oliwiera Natalia dowiaduje się, że Modest jest znanym policji uwodzicielem, który ma na swoim koncie rozwody, wyroki za wyłudzenia i więzienną przeszłość. Kiedy Małgorzata nie

 • Anna Oberc: Faceci są jak toaleta - albo obesrani, albo zajęci

  Anna Oberc (37 l.), aktorka znana z serialu "Singielka", nie ma najlepszego zdania o polskich facetach. Jej zdaniem niewielu wartych jest zainteresowania ze strony kobiet. Za taki stan rzeczy celebrytka obwinia matki, które popełniają mnóstwo błędów wychowawczych. - Niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować – mówi Oberc w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. I dodaje: - Mój kolega powiedział kiedyś, że faceci są jak toaleta: albo zasrani, albo zajęci. Skąd tak...

 • Mandaryna wyśmiała mądrości "ekspertki" Biernat w "Dzień dobry TVN"

  Znana z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w roli ekspertki od rozwodów. Tancerka przekonywała, że kryzysy w związku są czymś normalnym i radziła małżonkom m.in. "ćwiczenia z pogłębiania bliskości". "Z kryzysem jest podobnie jak z chorobą. Wykryta wcześnie daje prawdopodobieństwo szybkiego powrotu do zdrowia. Taki wcześnie złapany kryzys może dobrze umocnić związek" - mędrkowała Biernat. I radziła kobietom, by dla swoich facetów były jednocześnie...