• Informacje na temat:

  rubik helena

Artykuły na temat: rubik helena
 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Rubik chwali się córką

  Rubik ma córkę! - zgodnie krzyczały takie same tytuły w obu tabloidach. 41-letni kompozytor zdradził, że da dziewczynce na imię Helena.

 • Piotr Rubik, Agata Rubik i ich "Pierwszy raz". Opisała ich pierwszą randkę

  Na swoim Instagramie Agata Rubik przypomniała historię, jak wyglądała jej pierwsza randka z popularnym kompozytorem Piotrem Rubikiem. Para od 2008 r. jest małżeństwem.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  ..., Urszula Chincz, Czesław Mozil, Natalia Lesz, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Piotr Rubik. W jury programu zasiądą: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Katarzyna Bujakiewicz. Dla Piotra Rubika już castingi(...) zawsze jest stres, zresztą każdy z nas ma stres, ja też mam stres, że tu siedzę i muszę nagle wybrać tylko dwie osoby z każdej dziedziny, a wszystkie dzieci świetnie sobie radzą - mówi Piotr Rubik...

 • Piotr Rubik z rodziną na Hawajach. Jego córki to cała mama

  Popularny kompozytor Piotr Rubik w mediach społecznościowych chętnie pokazuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Teraz muzyk razem z rodziną odpoczywa na Hawajach.

 • Piotr Rubik kończy 50 lat: Ładujemy akumulatory ("Kantata Polska")

  Dla niektórych jest twórcą wyśmiewanego "sacro-polo", dla innych autorem jednego z największych bestsellerów ostatnich lat (oratorium "Psałterz Wrześniowy" - podwójnie diamentowa płyta jako pierwsza w Polsce). Zobaczcie, jak zmieniał się kompozytor Piotr Rubik.

 • Piotr Rubik i jego "Pieśni szczęścia"

  ...13 listopada na półki sklepowe trafiła płyta "Pieśni szczęścia" Piotra Rubika. Z tej okazji sięgamy do archiwum, by sprawdzić, jak przez lata zmieniał się Piotr Rubik.

 • Piotr Rubik ma drugą córkę

  W sobotę (25 maja) na świat przyszła druga córka kompozytora Piotra Rubika.

 • Piotr Rubik pokazał córki i wpuścił kamery do swojego domu

  W programie "Dzień dobry TVN" swoją rodzinę pokazał kompozytor Piotr Rubik, dla niektórych twórca wyśmiewanego "sacro-polo", dla innych autor jednego z największych bestsellerów ostatnich lat (oratorium "Psałterz Wrześniowy" - podwójnie diamentowa płyta jako pierwsza w Polsce).

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".