• Informacje na temat:

  rubik pracuje

Artykuły na temat: rubik pracuje
 • Anja Rubik gościem ASP na Pol'And'Rock Festival 2018

  Słynna modelka Anja Rubik będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji Pol'And'Rock Festival (wcześniej odbywający się pod nazwą Przystanek Woodstock).

 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Tajemniczy Piotr Rubik

  Jedną z najlepiej sprzedających się płyt 2006 roku był "Rubikon" - kompilacja utworów autorstwa Piotra Rubika. Popularny kompozytor kuje żelazo póki gorące i pracuje nad kolejnym materiałem.

 • Anja Rubik i jej związki ze światem muzyki

  Anja Rubik niejednokrotnie brała udział w projektach muzycznych. Sama często ogląda artystów na żywo, a z niektórymi nawet się przyjaźni. Można ją też spotkać na festiwalach. Jakie jeszcze związki z muzyką ma znana na całym świecie modelka?

 • Piotr Rubik nagra kolędy

  Sporo się dzieję u Piotra Rubika - popularny kompozytor nabiera wiatru w żagle.

 • G-Eazy: Anja Rubik ma w sobie coś specjalnego

  ...27-letni Gerald Earl Gillum, znany lepiej jako G-Eazy, w ostatnim czasie szturmem podbija listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. 25 sierpnia 2016 po raz pierwszy wystąpił w Polsce. Przed koncertem raper opowiedział Interii o ochronie swojej prywatności, przyjęciu propozycji nagrania utworu z Britney Spears oraz pracy z Anją Rubik.

 • Trzecie oratorium Piotra Rubika

  Po ogromnym sukcesie oratorium "Tu es Petrus", z którego pochodzi wielki przebój "Niech mówią, że to nie jest miłość" , kompozytor Piotr Rubik pracuje nad trzecią częścią cyklu rozpoczętego przez "Świętokrzyską Golgotę". Oratorium zostało zatytułowane "Psałterz wrześniowy". - Premiera odbędzie się 11 września w Kielcach - zdradza w rozmowie z INTERIA.PL Janusz Fryc, producent "Tu es Petrus".

 • Rubik jurorką w "Top model"

  Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro. Już od września będzie można ją podziwiać w programie TVN "Top model. Zostań modelką".

 • Piotr Rubik, Agata Rubik i ich "Pierwszy raz". Opisała ich pierwszą randkę

  Na swoim Instagramie Agata Rubik przypomniała historię, jak wyglądała jej pierwsza randka z popularnym kompozytorem Piotrem Rubikiem. Para od 2008 r. jest małżeństwem.

 • Piotr Rubik z rodziną na Hawajach. Jego córki to cała mama

  Popularny kompozytor Piotr Rubik w mediach społecznościowych chętnie pokazuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Teraz muzyk razem z rodziną odpoczywa na Hawajach.

Zdjęcia na temat: rubik pracuje
Wideo na temat: rubik pracuje
 • Anja Rubik pisze podręcznik dla młodzieży o seksie!

  Anja Rubik jest inicjatorką kampanii #sexedpl, która ma zwrócić uwagę na problem niskiej świadomości seksualnej wśród polskiej młodzieży. Teraz pracuje nad podręcznikiem. Do kogo on będzie skierowany? Modelka zdradziła szczegóły w "Dzień Dobry TVN". Jej akcja zainspirowała organizatorów festiwalu Netia Off Camera, którzy postanowili pokazać podczas tegorocznej edycji filmy, w których poruszane są

Dyskusje na temat: rubik pracuje