• Informacje na temat:

  rubik próbuje

Artykuły na temat: rubik próbuje
 • Ostatnio sprawami Piotra Rubika zajmuje się Katarzyna Kanclerz, z którą Michał Wiśniewski prowadzi medialną wojnę. Przypomnijmy, że Kanclerz jest także menedżerką Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. "Piotr Rubik napisał kawał dobrej muzyki. To, że bydło stało się jego menago nic nie zmienia" - pisze Wiśniewski w swoim blogu. "Mówię do kolegi Rubika ponieważ mieliśmy tego samego menago : Jesteś...

 • Piotr Rubik nadal na szczycie

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce znajduje się "Rubikon" Piotra Rubika. Jego pozycji próbuje zagrozić grupa T. Love z najnowszą płytą "I Hate Rock'n'Roll", która awansowała z 4. miejsca na 2. Najniższą pozycję na podium od dłuższego czasu okupuje muzyka z oratorium "Tu es Petrus", autorstwa... Piotra Rubika.

 • Piotr Rubik: Prawda się obroni

  ..."Po raz kolejny potwierdziło się, że im ktoś osiąga większy sukces, tym silniejsze są na niego ataki" - tak Piotr Rubik (39 l.) kwituje doniesienia jednej z gazet sugerujące, że muzyk w pokątny sposób został autorem oprawy muzycznej TVP.

 • G-Eazy: Anja Rubik ma w sobie coś specjalnego

  ...27-letni Gerald Earl Gillum, znany lepiej jako G-Eazy, w ostatnim czasie szturmem podbija listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. 25 sierpnia 2016 po raz pierwszy wystąpił w Polsce. Przed koncertem raper opowiedział Interii o ochronie swojej prywatności, przyjęciu propozycji nagrania utworu z Britney Spears oraz pracy z Anją Rubik.

 • Wiśniewski i Rubik przyjaciółmi?

  Wygląda na to, że konflikt z menadżerką Katarzyną Kanclerz połączył drogi Piotra Rubika i Michała Wiśniewskiego. Panowie mieli niedawno tajemnicze spotkanie, a Wiśniewski od tamtego czasu publicznie zwraca się do kolegi z branży per "przyjacielu".

 • Od Józefowicza do Rubika

  Jej głos będzie można usłyszeć na nowej płycie Piotra Rubika, z którym Nowakowska współpracuje od 2007 roku. Album "RubikOne" ukaże się 22 maja, a wokalistka pojawi się w piosence "Z Tobą(...), w którym występowała m.in. z Nataszą Urbańską. Śpiewała w tak prestiżowych przedsięwzięciach jak choćby opera "Ca Ira" Rogera Watersa, lidera Pink Floyd. Zauważył ją Piotr Rubik. Kiedy jedna z jego...

 • Anja Rubik: Chodzi o modę, a nie o życie

  Z modą na najwyższym światowym poziomie Anja Rubik ma do czynienia pół życia! Nic więc dziwnego, że została zaproszona do programu "Project Runway". Modelka opowiada, czego oczekuje po tym wyzwaniu.

 • O czym oni śpiewają?

  Wena to drugie imię polskich tekściarzy. Zobacz, o czym śpiewa Feel, Bajm czy Piotr Rubik.

 • 2009: Myslovitz kontra Feel

  Feel, Robert Gawliński, Piotr Rubik, Justyna Steczkowska, Hey - to tylko niektórzy polscy wykonawcy planujący w 2009 roku wydać nowe albumy.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w listopadzie

  W minionym miesiącu internauci nie mogli narzekać na brak wydarzeń w świecie gwiazd. Portal Wikipedia "uśmiercił" Cezarego Pazurę, Weronika Rosati uczciła amerykańskie Święto Dziękczynienia pod palmami, a Marcin Dorociński zabawiał fanów na planie nowego "Pitbulla". W międzyczasie Maciej Stuhr skomentował odejście Artura Andrusa z radiowej Trójki, a modelka Anja Rubik zapoczątkowała...

Zdjęcia na temat: rubik próbuje