• Informacje na temat:

  rupert reżyser

Artykuły na temat: rupert reżyser
 • Rupert Everett po francusku

  Rupert Everett ( "Sen nocy letniej" , "Układ prawie idealny" ) wystąpi we francuskim filmie "Jet Set 2", kontynuacji wielkiego przeboju kasowego z 2000 roku. Film "Jet Set" był opowieścią o pewnym aktorze komediowym, który usiłuje wejść do wyższych sfer. W nowym projekcie Everett przejmie dużą rolę odgrywaną wcześniej przez Lamberta Wilsona ( "Matrix Reaktywacja" ).

 • Rupert Grint o Harrym Potterze i "tym" pocałunku

  ...martwiłem, bo miałem po prostu poczucie, że to coś niewłaściwego - przyznaje młody aktor, nerwowo wzruszając ramionami. - Ale kiedy już znaleźliśmy się na planie, reżyser David Yates naprawdę dobrze nami(...) szybko było po wszystkim. To było... przyjemne. No dobrze, ale czy przynajmniej Rupert Grint sprawdził efekt końcowy na ekranie komputera? - Emma tak - odpowiada aktor. - Ja nie. Chyba poczekam, aż...

 • "Królewna Śnieżka i łowca": Prawdziwa krew

  Rupert Sanders, reżyser filmu "Królewna Śnieżka i łowca", ujawnił, że w jednej ze scen swego reżyserskiego debiutu zdecydował się dla wzmożenia autentyzmu wykorzystać własną krew.

 • Pattinson chce poślubić Stewart?

  Brytyjski aktor Robert Pattinson postanowił ratować swoją miłość do Kristen Stewart. Pierwszym krokiem było wybaczenie aktorce zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem. Teraz zaproponował jej... małżeństwo. Miałoby to umocnić ich uczucie i zapewnić stabilizację.

 • Kto zagra księcia Harry'ego?

  Gwiazdor "Zmierzchu" Robert Pattinson i znany z filmów o "Harrym Potterze" Rupert Grint rywalizują o główną rolę w biograficznym obrazie o księciu Harrym, który wyreżyseruje Peter Kosminsky ("Wichrowe wzgórza").

 • Bruce Willis zagra trenera Mike'a Tysona - Cusa D'Amato

  Amerykański aktor Bruce Willis podpisał kontrakt z producentami filmu "Cornerman". Zagra w nim znanego trenera bokserskiego Cusa D'Amato, który odkrył i wyszkolił mistrza wagi ciężkiej Mike'a Tysona. Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Rupert Friend.

 • Scarlett Johansson: Odjechany świat przyszłości

  Gwiazda filmu "Ghost in the Shell", Scarlett Johansson, opowiedziała o swym udziale w nowym dziele Ruperta Sandersa.

 • "Vendetta" Hugo Weavinga

  Hugo Weaving (trylogia "Matrix" , trylogia "Władca Pierścieni" ) dołączył do osady filmu "V for Vendetta" zastępując w tytułowej roli Jamesa Purefoy'a, który wycofał się z realizacji obrazu. W ekranizacji popularnego komiksu występują także Natalie Portman, Stephen Rea, Rupert Graves i Stephen Fry.

 • "Stygmaty" nareszcie w Polsce!

  W piątek, 17 sierpnia, na ekrany polskich kin wszedł kontrowersyjny film Ruperta Wainwrighta "Stygmaty" . Obraz pojawił się w naszym kraju dopiero w dwa lata po jego premierze w Stanach Zjednoczonych, a opowiada o młodej, niewierzącej kobiecie, która miewa niezwykłe wizje religijne i odkrywa na swym ciele stygmaty.

 • Pattinson: Pierwszy wywiad po aferze

  Robert Pattinson udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od momentu, gdy wyszedł na jaw romans jego dziewczyny, Kristen Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca" - Rupertem Sandersem.

Zdjęcia na temat: rupert reżyser