• Informacje na temat:

  rusin a rozenek

Artykuły na temat: rusin a rozenek
 • "Milionerzy": Rusin i Kraśko "przeszli do historii"

  W świątecznych odcinkach programu "Milionerzy" wezmą udział trzy pary gwiazd: Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

 • "Milionerzy": Rozenek i Majdan zagrają o milion

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Kinga Rusin w parze z Piotrem Kraśko oraz Zygmunt Chajzer z synem Filipem - gwiazdy telewizji zagrają o milion złotych w świątecznych odcinkach "Milionerów".

 • "Milionerzy". Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion

  Dziennikarze Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion w specjalnym odcinku "Milionerów". Co wydarzyło się podczas nagrywania programu? Czy Rusin i Kraśko udzielili poprawnej odpowiedzi? W "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska powiedziała, jakie jeszcze gwiazdy wzięły udział w grze.

 • Rozenek: Najbardziej atrakcyjna celebrytka

  Małgorzata Rozenek była najbardziej atrakcyjną celebrytką z punktu widzenia redakcji pism kobiecych w czwartym kwartale 2012 roku. Na okładkach pojawiła się aż 11 razy - wynika z raportu przygotowanego przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów", w którym przeanalizowano 50 tytułów z prasy dla pań.

 • Rusin w finale "Bitwy o dom"

  W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, odbędzie się finał pierwszej edycji reality-show telewizji TVN "Bitwa o dom". Program poprowadzi Kinga Rusin, a widzowie w SMS-owym głosowaniu wybiorą zwycięzcę. TVN zapowiada już drugą edycję show.

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Świąteczne wydanie "Milionerów": Ogromne emocje, trudne pytania

  W Wielkanoc będziemy mogli zobaczyć specjalne wydania "Milionerów". Trzy gwiazdorskie pary: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Kinga Rusin w duecie z Piotrem Kraśko oraz Zygmunt Chajzer z synem Filipem zagrają o milion złotych.

 • Kto się powinien bać pani domu?

  Prawniczka z wykształcenia, żona, matka i pani domu z pasji. Gwiazdy show-biznesu drżyjcie, bo Małgorzata Rozenek nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

 • Bartosz Węglarczyk o "Milionerach": Znałem prawidłową odpowiedź

  Przypomnijmy, że w wielkanocnych odcinkach specjalnych "Milionerów" wystąpiły trzy pary celebrytów: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip i Zygmunt Chajzerowie oraz Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Najwięcej emocji wzbudził sobotni odcinek z udziałem Rusin i Kraśki. Para dotarła do ostatniego pytania, przy którym wykorzystała koło ratunkowe "telefon do przyjaciela". Rusin i Kraśko...

 • Polskie gwiazdy zdradzają sekrety z życia swoich psów

  Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana . Para opiekuje się dwoma buldogami francuskimi o imionach Sisi i Lili oraz buldogiem angielskim, George'em. Najpierw pojawiła się u nich Sisi(...) celebrytów dopełnijmy pupilem Kingi Rusin - Czarkiem . Ten pies przypominający małego niedźwiadka albo lwa to pomeranian, zwany też szpicem miniaturowym. Prezenterka podarowała go swojej córce Poli na...

Zdjęcia na temat: rusin a rozenek
Wideo na temat: rusin a rozenek
 • Gosia Rozenek o Kindze Rusin: nie lubię złych emocji!

  Gosia Rozenek o Kindze Rusin: nie lubię złych emocji. Zobaczcie nagranie!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin spotkały się na Balu TVN!?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) i Kinga Rusin (48 l.) na ścieżce wojennej są już od ponad roku. Gwiazdy zazwyczaj unikają siebie na imprezach branżowych, jednak na Balu Fundacji TVN pojawiły się obydwie. Postanowiliśmy zapytać Gosi, jak wspomina spotkanie na szczycie i czy wiedziała wcześniej, kto został zaproszony. Udzieliła bardzo dyplomatycznej odpowiedzi.

 • Rozenek radzi, jak przedłużyć lato: Na pewno samoopalacze. Skóra jest muśnięta słońcem

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (dużo młodsza od Rusin) znalazła prosty sposób na przedłużenie lata. Co poleca prócz ruchu? "Na pewno samoopalacze! To jest naprawdę świetny sposób, żeby cały czas mieć tą skórę muśniętą słońcem, tylko należy pamiętać, że po używaniu samoopalacza musisz pamiętać o peelingu. To są dwie rzeczy, które nie mogą się wykluczać" - radzi Gośka. Rusin

Dyskusje na temat: rusin a rozenek
 • Re: "M jak miłość": Zgoda na operację

  Nowy serial- w roli głównej:Łepkowska, Rusin, Rozenek

 • Re: ​"Motyw": Jest dziwnie, ale dobrze

  Nie oglądam kożuchowskiej, Rusin, gesler i rozenek majdan.Natychmiast przełączam!

 • Re: "Kod genetyczny": Bardzo zdolny i taki brzydki, że aż piękny!

  No co ty: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek...więcej nie pamiętam;-)

 • Re: "Na Wspólnej": Najnowsze odcinki zobaczymy we wrześniu?

  dopóki jest tam wojewódzki, ta podstarzała rozenek-majdan, kraśko, rusin to nie oglądam tvn

 • Re: Aktorki postrzegane przez pryzmat urody

  Już się baweł, że pośród pęknych kobiet pojawi się - niezniszczalna - tytanowa kinga rusin....w onecie gdyby pojawiło się podobne zestawienie to byłby to pewniak razem z rozenek-majdan ;-)

 • Re: Edward Miszczak: Władca TVN

  Tam są wszyscy po znajomości, całe rodziny pozatrudniane, zero profesjonalizmu, dodajmy do tego wysilikowane i wybotoksowane aniołki Miszczaka 50plus typu Rozenek i Rusin no i mamy przepis na totalna klapę

 • Re: Zarabiają fortunę, żyją oszczędnie

  Czy na ZUS płacą , aby nie płakać na niskie emerytury , czy oddadzą trochę majątku ( który od nas mają ) na walkę z korona wirusem , Sthur, Rusin , Rozenek i inni , pokażcie "swoje oblicze " jakie jest !

 • Re: Marcelina Zawadzka: Wszystko o nowym "aniołku Kurskiego"

  Tak, tak... racja ... jakby to była Kinia Rusin, Dorotka Welman, Madzia Mołek, albo Małgosia Rozenek-Majdan to by było ok...ok. To by był poziom europejski albo światowy, bo te Panie przez 20 lat przyćmiewają swoją osobą cała Polskę...

 • Re: Kontrowersyjna decyzja TVN: Jesień ze... starymi hitami

  Coraz gorzej z wyborami pana Miszczaka. Ludzie wolą oglądać tureckie seriale w TVP niż programy w TVN. Szczególnie z Rozenek, Chajzerem, Kalczyńską, Sołtysikiem. Ci ludzie to nieporozumienie. Prowadzą fatalnie. Najlepsi to Prokop, Kraśko, Rusin, Wojciechowska, Kossakowski. Szkoda, że pozbyliście się Romanowskiego. Jego programy wszyscy oglądają w Polsat. Pan Misczak wybiera resortowe dzieci

 • Re: TVN walczy z TVP, a wygrywa... Polsat!

  TVN ma kiepskie celebrytki Rozenek - ale córka, Kalczyńska itd. Zatrudniani tu są albo bardzo kiepsy celebryci, którzy godzą się dla kasy na wszystko. Miszczak niezasłużenie robi z nich gwiazdy. Albo są synami i córkami znanych ludzi lub bogatych. Taką mają metodę. Programy z Rozenek lub Chajzerem najgłupsze w TV. Prokop, Krasko, Wellman, Rusin, panie w wiadomościach, szkło kontaktowe jest ok