• Informacje na temat:

  rusin depresja

Artykuły na temat: rusin depresja
 • Kinga Rusin w USA przeżyła nie tylko szczęśliwe, ale i dramatyczne chwile. Co się wydarzyło?

  Kinga Rusin (48 l.) zabrała ukochanego w podróż do USA. Przeszłość odżyła. Ten kraj kojarzy się jej z byłym mężem. W Stanach przeżyła wiele chwil, nie zawsze szczęśliwych. Po latach ujawniła, co się działo za zamkniętymi drzwiami domu jej i Tomasza Lisa. Okazuje się, że dziennikarka zmagała się z depresją poporodową.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Kinga Rusin była pełna obaw! A jednak Tomasz Lis mocno ją zaskoczył!

  Kinga Rusin (47 l.) miała obawy, jak w autobiografii Tomasz Lis (52 l.) opisze ich wspólne życie. To, co tam wyczytała, mocno ją zaskoczyło...

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • Minione święta Bożego Narodzenia były dla Kingi Rusin (44 l.) wyjątkowo radosne. Spędziła je z dwiema córkami, Polą (19 l.) i Igą (15 l.), na Dominikanie,...

 • Była żona Tomasza Lisa, Kinga Rusin, podczas programu "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że "osobiście nie wie, co to udany seks w małżeństwie...".

 • Rusin myślała o samobójstwie?

  W książce "Co z tym życiem?" Kinga Rusin (39 l.) odkrywa ciemne strony małżeństwa z Tomaszem Lisem. Opowiada m.in. o swojej "amerykańskiej" depresji poporodowej.

 • Rusin: Byłam w opłakanym stanie

  Kinga Rusin po urodzeniu starszej córki w listopadzie 1996 roku przeszła depresję poporodową. Myślała o samobójstwie. Jak mówi, "optymizm uleciał równie szybko, jak szybko w jej piersiach pojawił się pokarm".

 • Danuta Rinn: Gdyby nie zdrada, nie byłoby jej największego przeboju!

  ...– na Kingę Rusin (46 l.) – dziś gwiazdę telewizji TVN. Doskonale spełniała się w roli jej mamy chrzestnej. Ostatnie lata miała niezwykle trudne. Zniknęła ze sceny. Kłopoty zdrowotne unieruchomiły ją...

 • Gwiazdy w domu opieki

  ...najbardziej znanej piosence Danuta Rinn po rozwodzie z Bogdanem Czyżewskim. Depresja po odejściu drugiego męża sprawiła, że tekst Jana Pietrzaka w jej wykonaniu brzmiał tęsknie i wiarygodnie(...) chrzestna Kingi Rusin, którą traktowała jak rodzoną córkę. W 2006 roku zmarła w Domu Aktora w Skolimowie. Witold Sadowy Witold Sadowy jest obecnie najstarszym polskim aktorem. Grał m.in. w "Zakazanych...

Wideo na temat: rusin depresja
 • Hotel

  Oto naprawdę zwariowany komediodramat klimatem nawiązujący do słynnego filmu Sophii Coppoli "Między słowami". Czarna komedia Lisy Langseth rozbawiła widzów w rodzinnej Szwecji, stając się jednym z najpopularniejszych filmów 2013 roku. Została też sprzedana do dystrybucji w kilkunastu europejskich krajach. Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka....

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.

 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.