• Informacje na temat:

  rusin i rozenek

Artykuły na temat: rusin i rozenek
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż unika Kingi Rusin! Nie przyjdzie do "DDTV", gdy dyżur ma "przyjaciółka Adele"!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ok. 37 l.) nawet w błogosławionym stanie nie zamierza odpuszczać koleżance z pracy...

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Małgorzata Rozenek gani Rusin!

  Małgorzata Rozenek (pełnoletnia) nie ma najlepszego zdania o mamach, które wpychają dzieci do show-biznesu!

 • Rozenek: Najbardziej atrakcyjna celebrytka

  Małgorzata Rozenek była najbardziej atrakcyjną celebrytką z punktu widzenia redakcji pism kobiecych w czwartym kwartale 2012 roku. Na okładkach pojawiła się aż 11 razy - wynika z raportu przygotowanego przez "PRESS-SERVICE Monitoring Mediów", w którym przeanalizowano 50 tytułów z prasy dla pań.

 • Kinga Rusin nie odpuszcza! Znowu atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan!

  Nie cichnie spór między Kingą Rusin (47 l.), a Małgorzatą Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji). Dziennikarka tym razem nie przebierała w słowach!

 • Rusin w finale "Bitwy o dom"

  W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, odbędzie się finał pierwszej edycji reality-show telewizji TVN "Bitwa o dom". Program poprowadzi Kinga Rusin, a widzowie w SMS-owym głosowaniu wybiorą zwycięzcę. TVN zapowiada już drugą edycję show.

 • Kinga Rusin nie wybaczy Gosi Rozenek-Majdan! Wojna trwa!

  Chyba wszyscy pamiętają wielką kłótnię Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kingi Rusin (47 l.) o reklamowanie i używanie kosmetyków testowanych na zwierzętach. Wygląda na to, że dziennikarka nadal nie wybaczyła Goni jej zachowania i nie zanosi się na rozejm!

 • Kto się powinien bać pani domu?

  Prawniczka z wykształcenia, żona, matka i pani domu z pasji. Gwiazdy show-biznesu drżyjcie, bo Małgorzata Rozenek nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

 • Awantura Rusin-Rozenek-Majdan. Zniknęły obraźliwe wpisy

  Z profili społecznościowych Kingi Rusin i Radka Majdana zniknęły wszystkie wpisy dotyczące ostatniej ostrej wymiany zdań.

 • Charytatywny Bal Dziennikarzy

  W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Zdjęcia na temat: rusin i rozenek
Wideo na temat: rusin i rozenek
 • Gosia Rozenek o Kindze Rusin: nie lubię złych emocji!

  Gosia Rozenek o Kindze Rusin: nie lubię złych emocji. Zobaczcie nagranie!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin spotkały się na Balu TVN!?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) i Kinga Rusin (48 l.) na ścieżce wojennej są już od ponad roku. Gwiazdy zazwyczaj unikają siebie na imprezach branżowych, jednak na Balu Fundacji TVN pojawiły się obydwie. Postanowiliśmy zapytać Gosi, jak wspomina spotkanie na szczycie i czy wiedziała wcześniej, kto został zaproszony. Udzieliła bardzo dyplomatycznej odpowiedzi.

 • Rozenek radzi, jak przedłużyć lato: Na pewno samoopalacze. Skóra jest muśnięta słońcem

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (dużo młodsza od Rusin) znalazła prosty sposób na przedłużenie lata. Co poleca prócz ruchu? "Na pewno samoopalacze! To jest naprawdę świetny sposób, żeby cały czas mieć tą skórę muśniętą słońcem, tylko należy pamiętać, że po używaniu samoopalacza musisz pamiętać o peelingu. To są dwie rzeczy, które nie mogą się wykluczać" - radzi Gośka. Rusin

Dyskusje na temat: rusin i rozenek
 • Re: "M jak miłość": Zgoda na operację

  Nowy serial- w roli głównej:Łepkowska, Rusin, Rozenek

 • Re: ​"Motyw": Jest dziwnie, ale dobrze

  Nie oglądam kożuchowskiej, Rusin, gesler i rozenek majdan.Natychmiast przełączam!

 • Re: "Kod genetyczny": Bardzo zdolny i taki brzydki, że aż piękny!

  No co ty: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek...więcej nie pamiętam;-)

 • Re: "Na Wspólnej": Najnowsze odcinki zobaczymy we wrześniu?

  dopóki jest tam wojewódzki, ta podstarzała rozenek-majdan, kraśko, rusin to nie oglądam tvn

 • Re: Aktorki postrzegane przez pryzmat urody

  Już się baweł, że pośród pęknych kobiet pojawi się - niezniszczalna - tytanowa kinga rusin....w onecie gdyby pojawiło się podobne zestawienie to byłby to pewniak razem z rozenek-majdan ;-)

 • Re: Edward Miszczak: Władca TVN

  Tam są wszyscy po znajomości, całe rodziny pozatrudniane, zero profesjonalizmu, dodajmy do tego wysilikowane i wybotoksowane aniołki Miszczaka 50plus typu Rozenek i Rusin no i mamy przepis na totalna klapę

 • Re: Zarabiają fortunę, żyją oszczędnie

  Czy na ZUS płacą , aby nie płakać na niskie emerytury , czy oddadzą trochę majątku ( który od nas mają ) na walkę z korona wirusem , Sthur, Rusin , Rozenek i inni , pokażcie "swoje oblicze " jakie jest !

 • Re: Marcelina Zawadzka: Wszystko o nowym "aniołku Kurskiego"

  Tak, tak... racja ... jakby to była Kinia Rusin, Dorotka Welman, Madzia Mołek, albo Małgosia Rozenek-Majdan to by było ok...ok. To by był poziom europejski albo światowy, bo te Panie przez 20 lat przyćmiewają swoją osobą cała Polskę...

 • Re: Kontrowersyjna decyzja TVN: Jesień ze... starymi hitami

  Coraz gorzej z wyborami pana Miszczaka. Ludzie wolą oglądać tureckie seriale w TVP niż programy w TVN. Szczególnie z Rozenek, Chajzerem, Kalczyńską, Sołtysikiem. Ci ludzie to nieporozumienie. Prowadzą fatalnie. Najlepsi to Prokop, Kraśko, Rusin, Wojciechowska, Kossakowski. Szkoda, że pozbyliście się Romanowskiego. Jego programy wszyscy oglądają w Polsat. Pan Misczak wybiera resortowe dzieci

 • Re: TVN walczy z TVP, a wygrywa... Polsat!

  TVN ma kiepskie celebrytki Rozenek - ale córka, Kalczyńska itd. Zatrudniani tu są albo bardzo kiepsy celebryci, którzy godzą się dla kasy na wszystko. Miszczak niezasłużenie robi z nich gwiazdy. Albo są synami i córkami znanych ludzi lub bogatych. Taką mają metodę. Programy z Rozenek lub Chajzerem najgłupsze w TV. Prokop, Krasko, Wellman, Rusin, panie w wiadomościach, szkło kontaktowe jest ok