• Informacje na temat:

  rusin kazadi

Artykuły na temat: rusin kazadi
 • Rusin w jury, Kazadi prowadzącą

  Kinga Rusin zostanie nową jurorką show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jej miejsce w roli prowadzącej zajmie Patricia Kazadi.

 • Kazadi lubi nowe wyzwania

  Dbam o siebie bardziej niż kiedykolwiek - mówi Patricia Kazadi, która mimo stresującej pracy wygląda na zrelaksowaną. Jak 23-letnia dziewczyna pielęgnuje swoje ciało?

 • Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  Dance. Po prostu tańcz" . To już siódma edycja tego niezwykle popularnego show. O losie uczestników "YCD" zadecydują: Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin Egurrola. Po ostatnim precastingu w stołecznym Teatrze Studio, Patrycja Kazadi, prowadząca show, wyznała: - Przed nami trudne warsztaty choreograficzne. Czas wyłonić najlepszych, którzy wystąpią na żywo. MAM Najlepsze programy...

 • Kazadi: Sprawdzi się w nowej roli?

  Patricia Kazadi od dzieciństwa ma do czynienia ze sceną. Kamera ją lubi, widzowie też. Zauroczeni są nią również producenci programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" w którym już niebawem będzie ją można oglądać w roli prowadzącej.

 • Kazadi: Będę czytać z promptera

  ...- Na razie wiem tylko to, że będę czytać z promptera, chociaż chcę też wiele mówić od siebie, ponieważ kiedy zacznę wszystko czytać i się pomylę, to będzie problem - mówi przed pierwszym występem na żywo nowa prowadząca "You Can Dance" - Patricia Kazadi.

 • "You Can Dance" bez Kingi Rusin!

  Skład jurorski programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" opuszcza Kinga Rusin. Kto ją zastąpi? Program trafi na antenę TVN wiosną 2016 roku.

 • Rusin rządzi w "You Can Dance"?

  Już 2 marca na antenie TVN zadebiutuje pierwszy odcinek kolejnej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Zobaczymy, jak z męską częścią jury poradzi sobie Kinga Rusin, która debiutuje w nowej roli.

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  ...rodzina może zgodnie zasiąść przed telewizorem i przyglądać się prawdziwej eksplozji talentów" - przyznała jurorka show Kinga Rusin . Na fotelach jurorskich zasiadają, jak do tej pory, Agustin Egurrola, Michał Piróg i właśnie Kinga Rusin. Gospodynią show jest Patricia Kazadi . Już 30 marca widzowie obejrzą tzw. "casting ostatniej szansy", który odbył się w Warszawie. Uwaga jurorów, poza występami...

 • Kto jest najsurowszym jurorem "You Can Dance"? I gdzie jest Kinga Rusin?

  ...programu jest Patricia Kazadi, a na fotelach jurorskich zasiadają: Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz od tej edycji show - Maciej "Gleba" Florek i Ida Nowakowska, finaliści pierwszych edycji show. W poprzednich edycjach wśród jurorów były takie gwiazdy, jak Kinga Rusin i Anna Mucha. Chyba Michał Piróg trochę za nimi tęskni... Zobaczcie, jak jurorzy żartują sobie na początku castingu! Ciąg dalszy...

 • Z "You Can Dance" do... Afryki

  Wiosną Patricię Kazadi czekają nowe wyzwania. Będzie musiała dorównać Kindze Rusin w prowadzeniu nowej, szóstej już, edycji programu "You Can Dance". Ale zanim to się stanie, gwiazda postanowiła odpocząć i poświęcić trochę czasu dalekiej rodzinie.

Zdjęcia na temat: rusin kazadi