• Informacje na temat:

  rusin teraz

Artykuły na temat: rusin teraz
 • Kinga Rusin: Afery ciąg dalszy

  Kinga Rusin kilka dni temu stała się gwiazdą światowych mediów. To za sprawą jej wspólnego zdjęcia z Adele i wpisu, w którym zrelacjonowała zamkniętą imprezę Beyonce i Jaya-Z, na której miała bawić się z największymi gwiazdami Hollywood. Zaraz po tym, na dziennikarkę spadła spora krytyka. Rusin wydała już w tej sprawie oświadczenie. Teraz ponownie komentuje całe zamieszenie.

 • Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  Kinga Rusin potwierdziła na Facebooku, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN". "Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową" - podkreśliła dziennikarka, dodając, że pragnie łączyć dziennikarstwo z działalnością społeczną i biznesową.

 • Wpadka Kingi Rusin. "Podglądało" ją kilkaset osób

  Kinga Rusin zaliczyła wpadkę na Instagramie. Jej telefon przez przypadek zaczął nadawać live. Rusin nic o tym nie wiedziała. Tymczasem w sieci osobliwą transmisję "podglądało" kilkaset osób.

 • Kinga Rusin: Nieobecna na prezentacji ramówki TVN-u

  Prezentacja wiosennej ramówki TVN za nami. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd show-biznesu, jednak zabrakło wśród nich między innymi Kingi Rusin. Jej nieobecność wzbudziła spore podejrzenia(...). Rusin rozwiała jednak wątpliwości swoich fanów.

 • Kinga Rusin w zmysłowej sesji

  Kinga Rusin nie boi się zawodowych wyzwań, nie wstydzi własnych poglądów i regularnie dba o fanów. Dziennikarka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i mimo, że strzeże swojej prywatności chętnie publikuje w mediach społecznościowych kolejne kadry z życia. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się odważne zdjęcie!

 • Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Ma ją zastąpić Woźniak-Starak

  Kinga Rusin nie będzie już prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jak informuje portal Plejada, dziennikarka skupi się teraz na działalności społecznej i biznesowej. Ma ją zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak.

 • Kolejny projekt Kingi Rusin

  Nie ma chyba gwiazdy tak zaradnej jak Kinga Rusin! Pracuje w telewizji, prowadzi firmę kosmetyczną. I ciągle jej mało!

 • Kinga Rusin podbija Amerykę

  Wywiady Kingi Rusin prosto z USA, nowe cykle - tej jesieni "Dzień Dobry TVN" przechodzi do ofensywy!

 • Zastąpi Kingę Rusin

  Wiadomo już kto zastąpi Kingę Rusin w programie "Dzień dobry TVN". Nową twarzą poranka zostanie Elisabeth Duda.

 • Zastąpi Kingę Rusin

  Po odejściu Kingi Rusin z programu "Dzień dobry TVN" producenci rozpoczęli poszukiwania nowej prowadzącej. Bardzo możliwe, że zostanie nią sympatyczna pogodynka Agnieszka Cegielska.

Zdjęcia na temat: rusin teraz
Wideo na temat: rusin teraz
 • Szczere wyznanie Kingi Rusin. Spodziewaliście się?

  Ze względu na nową porę startu programu „Dzień Dobry TVN” prowadzący muszą na wcześniejszą godzinę ustawiać swoje budziki. Jak z porannymi pobudkami radzi sobie na co dzień Kinga Rusin? - Kiedy moje(...). Teraz absolutnie nie ma z tym problemu. Zdradziła też, że ma patent na to, jak wstać rano w dobrym humorze. (Agencja TVN/x-news)

 • Kinga Rusin o znajomości z Edytą Górniak: Nie ma żadnego konfliktu

  Kinga Rusin jednoznacznie odniosła się do tematu swojej znajomości z Edytą Górniak i konfliktu, o którym niegdyś, przed laty, donosiły media. - Nie ma żadnego konfliktu. Myślę, że bardziej media(...). - Korespondujemy sobie teraz od czasu do czasu. Gdzieś tam się widzimy okazjonalnie. Cieszę się, że mogę Edycie podrzucać kosmetyki, bo je lubi bardzo. I tyle, nie ma co w ogóle się nad tym zastanawiać

 • Rusin wysłanniczką TVN w USA! Będzie relacjonować rozwód Jolie i Pitta!

  Informacje o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta zaskoczyły wielu. Dla plotkarskich mediów to teraz jeden z najgorętszych tematów. Każdego dnia pojawiają się teraz kolejne informacje o szczegółach ich rozstania. Rękę na pulsie postanowił trzymać także TVN, który do Los Angeles wysłał swoją specjalną wysłanniczkę, Kingę Rusin, która będzie wszystko relacjonowała dla widzów "Dzień Dobry TVN

Dyskusje na temat: rusin teraz