• Informacje na temat:

  russell crowe muzyk

Artykuły na temat: russell crowe muzyk
 • Russell Crowe ma nową dziewczynę?

  Russell Crowe kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją żoną Danielle Spencer. Powoli zaczyna sobie układać życie na nowo. Australijskie tabloidy spekulują na temat jego domniemanego romansu z 22(...) jeszcze jedna pasja, pasja do muzyki. Crowe od lat oprócz aktorstwa ma swój własny zespół, z którym od czasu do czasu koncertuje. Ostatnio zaprosił nową znajomą do współpracy. "Jest super! Daliśmy już kilka...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Trzy premiery Russella Crowe'a

  Laureat Oscara i Złotego Globa Russell Crowe w tym roku będzie częstym gościem na ekranach polskich kin. Od tygodnia można oglądać go w ekranizacji "Nędzników", a już w marcu pojawi się w thrillerze "Władza". Na premierę czeka też kolejny Superman z udziałem aktora.

 • Russell Crowe: Koniec zespołu?

  Słynny australijski aktor Russell Crowe ("Gladiator", "Piękny umysł") w nie do końca jasnym komunikacie zapowiedział, że jego rockowy zespół 30 Odd Foot Of Grunts może zostać rozwiązany, lub przekształcony. Tymczasem nowa płyta TOFOG (pod taką skrótową nazwą znana jest ta grupa) ukaże się w drugiej połowie kwietnia. Roboczy tytuł albumu to "My Hand, My Heart". Co ciekawe, w lecie prawdopodobnie

 • Russell Crowe: Zobacz teledysk!

  "Never Be Alone Again" to utwór australijskiej grupy 30 Odd Foot Of Grunts. Pod tą mało znaną nazwą kryje się słynny aktor Russell Crowe (m.in. "Gladiator", "Piękny umysł"), któremu towarzyszy pięciu muzyków. W tej piosence Crowe stworzył wokalny duet z Chrissie Hynde, szefową znanej niegdyś angielskiej grupy The Pretenders. U nas już dziś możecie zobaczyć teledysk do tego utworu!

 • R. Crowe bez zespołu

  Potwierdziła się informacja o zakończeniu działalności australijskiej grupy 30 Odd Foot Of Grunts, której wokalistą był znany aktor Russell Crowe ("Piękny umysł", "Gladiator", "Dowód życia", "Pan i władca: Na krańcu świata"). Urodzony w Nowej Zelandii Crowe, który nie zamierza zakończyć muzycznej kariery, w mało elegancki sposób rozstał się z kolegami.

 • Russell Crowe broni Snoop Dogga

  Władze Australii zgodziły się wydać amerykańskiemu raperowi Snoop Doggowi wizę do ich kraju. Czyżby na wyraźną prośbę pochodzącego z Australii aktora Russella Crowe'a?

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

 • Gotye: To jest znakomite!

  Ponad 4,5 mln razy w ciągu pięciu dni odtworzono wideo z coverem przeboju "Somebody That I Used To Know" Gotye! Kanadyjska formacja Walk Off The Earth w pięć osób zagrała go na jednej gitarze.

 • Gladiator kontra... Jezus Chrystus

  Nick Cave, muzyk, który od czasu do czasu realizuje się jako autor scenariuszy do filmów, wyjawił, że planował niegdyś napisanie scenariusza do drugiej części "Gladiatora".

Wideo na temat: russell crowe muzyk
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Władza

  Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. A w samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy mają coś do udowodnienia. W tym pojedynku może być tylko jeden zwycięzca. Pierwszy z nich to były gliniarz Billy Taggart (Mark Wahlberg), który poszukuje odkupienia za dawne winy oraz wymierzenia sprawiedliwości na człowieku, który prawie go zniszczył. Drugi to burmistrz Nicolas Hostetler (Russell Crowe), najpotężniejszy człowiek w okolicy, który...