• Informacje na temat:

  russell crowe z synami

Artykuły na temat: russell crowe z synami
 • Russell Crowe zemścił się na byłej żonie!

  Sławny aktor właśnie dowiódł, że ma wisielcze poczucie humoru. Russell Crowe (53 l.) ogłosił w internecie, że wystawi na sprzedaż przedmioty, jakie zostały mu po małżeństwie z Danielle Spencer (48(...) i namówił żonę, żeby wstrzymała się z pozwem dla dobra ich synów, Charlesa (14 l.) i Tennysona (11 l.). Żeby chłopcy mieli blisko rodziców, Crowe wybudował dla nich i żony dom w sąsiedztwie, w którym ona...

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • Russell Crowe chce ratować rodzinę

  W listopadzie media obiegła informacja, że Russell Crowe (48 l.) rozstał się ze swoją żoną Danielle Spencer (43 l.). Choć para pozostaje obecnie w separacji, a amerykańskie brukowce plotkują o nowym romansie aktora, sam zainteresowany deklaruje, że chce ratować rodzinę...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Russell Crowe rozstał się z żoną

  Aktor Russell Crowe (48 l.) i piosenkarka Danielle Spencer (43 l.) po dziewięciu latach wspólnego życia podjęli decyzję o separacji.

 • "Zimowa opowieść" na Blu-ray i DVD

  "Zimowa opowieść" to - zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina - miłosna historia, rozgrywająca się w Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Film debiutuje 21 listopada na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Wspaniałe stulecie": Kochają się w życiu i serialu

  ...karierę w Hollywood. Tak uważa wielbiciel jej urody i talentu, australijski gwiazdor Russell Crowe. Jednak czy zgodzi się na to jej zakochany mąż? Bardzo wątpliwe. HELENA ŚWIERZBIŃSKA...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #7

  ...stacji Fox News, Rogera Ailesa. W roli głównej występuje Russell Crowe. Premiera: 1 lipca . Tego samego dnia zadebiutuje serial "Gösta" - swoiste połączenie komedii i powieści Fiodora Dostojewskiego...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.