• Informacje na temat:

  russell crowe żona

Artykuły na temat: russell crowe żona
 • "Brudna muzyka" Russella Crowe

  Russell Crowe napisał i nagrał kilka piosenek, które zostaną wykorzystane w najnowszym filmie Phillipa Noyce'a "Dirty Music".

 • Russell Crowe opóźnia produkcję

  Początek realizacji dramatu "Cinderella Man" został przesunięty ze stycznia na marzec 2004 roku. Przyczyną takiej decyzji producentów są rodzinne sprawy mającego zagrać główną rolę Russella Crowe'a ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ). Żona aktora, Danielle Spencer, jest w ciąży i gwiazdor chce być przy niej aż do porodu ich pierwszego dziecka.

 • "Gladiator": Russell Crowe nie wiedział, że zginie

  Finał "Gladiatora" Ridleya Scotta to jedno z najbardziej wzruszających zakończeń filmowych. Jak się okazuje, wcielający się w tytułową rolę Russell Crowe w trakcie zdjęć nie wiedział, że jego postać umrze. Pochodzący z Australii gwiazdor opowiedział o tym w wywiadzie dla magazynu "Empire".

 • Russell Crowe i "Sztuka rozwodu"

  Russell Crowe pozbył się swoich skarbów. Na aukcję Sotheby trafiło ponad 200 należących do aktora przedmiotów, które sprzedano za 2,8 mln dolarów...

 • Crowe i Kidman małżeństwem?

  Reżyser "Pan i Pani Smith" Doug Liman chce dokonać rzeczy niemożliwej. W jego najnowszej produkcji "Fair Game" mają zagrać razem Nicole Kidman i Russell Crowe.

 • Russell Crowe królem Anglii

  Możliwe, iż Russell Crowe ( "Gladiator" , "Informator" , "Tajemnice Los Angeles") zagra niebawem angielskiego monarchę Henryka VIII. Film ma koncentrować się wokół historii jego drugiego małżeństwa z Anną Boleyn. W postać głównej bohaterki wcieli się Cate Blanchet ("Elizabeth", "Utalentowany pan Ripley" , "Władca pierścieni").

 • Russell Crowe ignoruje Oscary

  Russell Crowe ( "Gladiator" , "Pan i władca: Na krańcu świata" ) nie zamierza pojawić się na najbliższej uroczystości wręczenia nagród Oscara. Nowozelandzki gwiazdor, zdobywca nagrody Akademii za "Gladiatora" , odmówi przyjścia nawet w sytuacji, gdy zostanie nominowany za swoją kreację w "Panu i władcy" . Aktor zamierza bowiem czuwać przy ciężarnej żonie Danielle.

 • Russell Crowe: Prawdziwy kapitan

  Zdobywca Oscara Russell Crowe ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ) zagrał kapitana brytyjskiej marynarki wojennej w morskim widowisku "Pan i władca: Na krańcu świata" , które właśnie wchodzi na polskie ekrany. Urodzony w Nowej Zelandii aktor bardzo starannie, jak zwykle zresztą, przygotował się do roli. Jak sam przyznał, wzorowal się przy tym na historycznych angielskich dowódcach.

 • Russell Crowe znalazł przeciwnika?

  Craig Bierko ("Długi pocałunek na dobranoc", "Trzynaste piętro" , "Randka z Lucy" ) najprawdopodobniej przyjmie rolę boksera Maxa Baera w filmie "Cinderella Man". Na filmowym planie skrzyżuje rękawice z laureatem Oscara Russellem Crowe ( "Gladiator" , "Pan i władca: Na krańcu świata" ), wcielającym się w postać słynnego Jima Braddocka. Ron Howard ( "Apollo 13" , "Piękny umysł" ) rozpocznie...

 • Bardzo zapracowany Russell Crowe

  Australijski gwiazdor kina Russel Crowe ze zdumieniem odkrył, że większość 2012 roku spędził na planie filmowym. Aktor, który 20 listopada zaczyna zdjęcia do kolejnej produkcji, sam nie może uwierzyć w swoją aktywność zawodową.