• Informacje na temat:

  rutkowski amant

Artykuły na temat: rutkowski amant
 • Gra przystojnego ginekologa

  Mimo wielu ról filmowych i teatralnych Rafał Rutkowski zyskał popularność, wcielając się w postać doktora Kraśnika w komediowym serial u "Daleko od noszy".

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • "Podejrzani zakochani": Nowa komedia Kryńskiego

  Kasprzykowskiego, Weronikę Książkiewicz i Rafała Królikowskiego. W rolach drugoplanowych pojawią się m.in. Krzysztof Kiersznowski, Jerzy Szejbal, Rafał Rutkowski i Sławomir Orzechowski. Nieśmiały Albert (Bartek(...) Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski...

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Vega niewątpliwie podnosi realizacyjną poprzeczkę w dziedzinie kina rozrywkowego. Choć "Small World" do tego typu kina nie będzie się zaliczał. O ile jako amanta już pana na dużym ekranie(...), Joasia Liszowska, Tomasz Sapryk, Rafał Rutkowski, Joachim Lamża czy Iza Dąbrowska. I nasz 12-letni Maks Balcerowski... ... który wcielił się w twojego ekranowego syna - Filipa. Co ważne - w filmie...

Dyskusje na temat: rutkowski amant
 • Amant tylko teoretycznie?

  Ten serial jest super!!!! Ci nowi aktorzy też są super. Nowy doktor ginekolog Szerlok James Kraśnik którego gra Rafał Rutkowski. Ta rola bardzo dobrze mu wyszła. Teraz więcej oglądam ten serial bo kiedyś niezbyt często.