• Informacje na temat:

  rutkowski i jego dziewczyna

Artykuły na temat: rutkowski i jego dziewczyna
 • Krzysztof Rutkowski: wylał się na nas hejt, bo nie przedstawiamy wersji, którą ludzie sami wymyślili

  Były detektyw uważa, że polscy internauci nie chcą znać prawdy o śmierci Magdaleny Żuk (+27 l.). Są przywiązani do krzywdzącej Egipcjan wersji o handlu ludźmi lub zabójstwie rytualnym. Krzysztof Rutkowski (57 l.) i Maja Plich (32 l.) ustalili jednak, że przyczyną śmierci Polki było załamanie nerwowe. Za ujawnienie tej informacji spotkała ich fala hejtu.

 • Krzysztof Rutkowski został ojcem!

  Krzysztof Rutkowski (53 l.) i jego nowa partnerka Maja Plich (27 l.) powitali na świecie syna.

 • Dziewczyna z plakatu

  Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę...

 • Krzysztof Rutkowski nie może nachwalić się Mai Pilch. Zatrzymała groźnego przestępcę!

  Krzysztof Rutkowski (56 l.) jest bardzo dumny ze swojej ukochanej, Mai Pilch (31 l.). Utrzymuje, że kobieta znalazła groźnego przestępcę Piotra K., który był poszukiwany za zabójstwo kibica kieleckiej Korony. Podobno „zatrzymała go sama” w Anglii.

 • "Jedziemy z tą dziewczyną jak z dziką świnią"

  Krzysztof Rutkowski szczerze o kulisach współpracy z Katarzyną W., matką małej Magdy, której zaginięciem żyła w ostatnich tygodniach cała Polska.

 • Próba samobójcza Emilki!

  Emilka (Katarzyna Pyszyńska) po kłótni z Błażejem (Radek Rutkowski) jest załamana. Rezygnuje ze zdawania egzaminów maturalnych i... połyka fiolkę leków nasennych!

 • Czy Błażej wróci do Emilki?

  Samobójcza próba Emilki (Katarzyna Pyszyńska) wstrząśnie zarówno Błażejem (Radek Rutkowski), jak i Dawidem (Tomasz Borkowski). Jakie konsekwencje przyniesie dramatyczny krok dziewczyny?

 • ​Emilka Gryzoń w tarapatach!

  Czarne chmury zbiorą się nad Emilką (Katarzyna Pyszyńska). Nagle były kochanek i sponsor Dawid Mroziński (Tomasz Borkowski) zażąda opieki nad Jasiem (Olek Dąbrowa). Czy uda jej się ukryć przed Błażejem (Radosław Rutkowski), że świadczyła usługi seksualne za pieniądze?

 • Na dobre i na złe

  Falkowicz nie zgadza się na operację proponowaną przez Michała _ przeszczep twarzy u Eli, a młody lekarz zwraca się po pomoc do jego konkurenta, profesora...

 • Emilka przyłapana na całowaniu!

  Emilka (Katarzyna Pyszyńska) zgotuje kolejne kłopoty swoim opiekunom. Nastolatka straci głowę dla Błażeja (Radosław Rutkowski) i zapomni o swoim synku Jasiu!

Wideo na temat: rutkowski i jego dziewczyna
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Dziewczyna z ekstraklasy

  Kirk Kettner (Jay Baruchel) pracuje jako agent ochrony na lotnisku w Pittsburgu. Cały swój wolny czas wolny spędza z kumplami ze szkoły i współpracownikami, Jackiem (Mike Vogel), Stainerem (T.J. Miller) i Devonem (Nate Torrence) i marzy o powrocie do byłej dziewczyny Marnie (Lindsay Sloane). Taki stan rzeczy wydaje się mu odpowiadać do chwili, kiedy przez jego punkt kontrolny przechodzi Molly (Alice Eve) i przypadkowo zostawia tam swój telefon. Molly jest inteligentna, piękna - i zupełnie...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...