• Informacje na temat:

  rutkowski i nowa partnerka

Artykuły na temat: rutkowski i nowa partnerka
 • Tomasz Karolak w nowej roli

  ...może się niebawem zmienić, bowiem od jakiegoś czasu zapowiadana jest budowa zjazdu z autostrady. Dzięki temu Baron, jego partnerka Sylwia (Iza Kuna) oraz córka (Weronika Humaj), mogliby żyć na dużo(...), Michał Meyer w roli stażysty oraz Piotr Cyrwus, Wojciech Mecwaldowski, Cezary Kosiński i Rafał Rutkowski. Reżyserem poszczególnych odcinków jest Adek Drabiński, a za scenariusz odpowiadają: Doman...

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Moc gwiazd wiosną w TVP2

  Tomasz Karolak i Izabela Kuna, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki oraz Wojciech Mecwaldowski - te gwiazdy będą oglądać wiosną widzowie TVP2. Rusza nowa ramówka stacji, a w niej sporo niespodzianek.

Wideo na temat: rutkowski i nowa partnerka
 • Narzeczona Rutkowskiego: Krzysztof gotuje mi zupki

  Jakim partnerem jest Krzysztof Rutkowski? Jak się poznali? Czy to przeznaczenie i czy dojdzie do sakramentalnego „tak"? Zobaczcie co zdradzili Krzysztof Rutkowski i jego nowa partnerka Maja Pilch.